POLSKI |  ENGLISH |  KANAŁ RSS

W dniach od 1 do 11 maja - w związku z remontami przejazdów przez torowiska na ul. Przybyszewskiego - trasy zmienią linie nr 7 oraz 45, 69 i 93

28 kwiecień 2017 |

Tagi: , , , , ,

roboty

W dniach od 1 maja do 11 maja 2017r. prowadzone będą remonty przejazdów przez torowiska na ulicy Przybyszewskiego - w rejonie ulic Marcelińskiej i Szamarzewskiego. W związku z tym zmienione zostaną trasy linii tramwajowej nr 7 oraz linii autobusowych nr 45, 69 i 93.

 

23 kwietnia br. zakończą się prace prowadzone na torowisku na ul. 28 Czerwca 1956r. Od poniedziałku, 24 kwietnia, tramwaje linii nr 2, 9, 10 i 11 kursować będą po trasach sprzed remontu, a linia T2 ulegnie likwidacji.

 

Kolejne remonty zaplanowano na dni od 1 do 11 maja br. na ul. Przybyszewskiego. Prace obejmą przejazdy przez torowisko na skrzyżowaniach z ulicami Marcelińską i Szamarzewskiego. Zostanie tam wymienione torowisko i nawierzchnia drogi przy torach.

 

W związku z pracami wprowadzone zostaną zmiany w organizacji transportu publicznego.

 

Linia nr 7:

ZAWADY – … – Hetmańska – Reymonta – Grunwaldzka – BUDZISZYŃSKA

 

 

Linia nr 45:

DWORZEC ZACHODNI – … – Reymonta – Grunwaldzka – Grochowska – Marcelińska – … – KACZA

 

W kierunku Kacza-Dworzec Zachodni – trasa bez zmian

 

 

Linia nr 69:

OS. KOPERNIKA – … – Promienista – Grochowska – Bukowska – Zwierzyniecka – OS. ŁOKIETKA

 

W kierunku os. Łokietka-os. Kopernika – trasa bez zmian

 

 

Linia nr 93:

Autobusy jadące w kierunku os. Jana III Sobieskiego nie będą wjeżdżać w torowisko na rondzie Jana Nowaka-Jeziorańskiego.

 

Utworzone zostaną tymczasowe przystanki na ul. Przybyszewskiego po zjeździe z ronda Jana Nowaka-Jeziorańskiego w kierunku północnym.

 

 

Za utrudnienia przepraszamy pasażerów.

 

 

Jednocześnie przypominamy, że plan remontów na 2017 rok został zamieszczony tutaj: http://www.ztm.poznan.pl/aktualnosci/wszystkie/plan-remontow-na-2017-rok-w-marcu-rozpoczn-si-prace-na-torowisku-na-ulicy-miel-y-skiego/