POLSKI |  ENGLISH |  KANAŁ RSS

Zmiany w funkcjonowaniu linii nr 396: remont ul. Nowe Osiedle w Kicinie oraz korekta rozkładu jazdy od 17 października

12 październik 2016 |

Tagi: , ,

bus

Od poniedziałku, 17 października br., w związku z pierwszym etapem remontu ul. Nowe Osiedle w Kicinie, autobusy linii nr 396 jadące w kierunku Owińsk zostaną skierowane objazdem przez ulice Szkolną, Żurawią i Leśną. Jednocześnie wprowadzone zostaną korekty rozkładów jazdy autobusów tej linii.

 

Od 17 października 2016r. autobusy linii nr 396 kursować będą następującą trasą:

 

 

Linia nr 396:

KOZIEGŁOWY/PIASKOWA SZKOŁA - … - Kicin, Poznańska – Kicin/Pętla – Kicin, Poznańska – Kicin, Szkolna – Czerwonak, Szkolna – Czerwonak, Żurawia – Czerwonak, Leśna – Czerwonak, Zdroje – Czerwonak, Brzozowa – Czerwonak, Zdroje – Czerwonak, Źródlana – Czerwonak, Gdyńska - … - POTASZE/JODŁOWA

 

Powrót po stałej trasie przez ul. Nowe Osiedle

 

 

Uwaga! Autobusy jadące w kierunku Owińsk, na odcinku od pętli w Kicinie do przystanku Czerwonak/Zdroje, nie zatrzymują się na przystankach pośrednich.

 

 

Jednocześnie informujemy, że od 17 października 2016r. wprowadzone zostaną korekty rozkładów jazdy autobusów linii nr 396:

 

- wydłużenie kursu o godz. 14.00 z Potasze/Jodłowa do przystanku Koziegłowy/Piaskowa Szkoła. Kurs będzie realizowany przez ulice Gdyńską i Piaskową (bez przejazdu przez Czerwonak/Zdroje i Kicin). Kurs powrotny z Koziegłowy/Piaskowa Szkoła w kierunku Potasze/Jodłowa będzie realizowany o godz. 14.36 (także przez ulice Piaskową i Gdyńską, bez przejazdu przez Kicin i Czerwonak/Zdroje);

 

- zawieszone zostaje funkcjonowanie kursu z Potasze/Jodłowa o godz. 14.56 oraz z Owińska/Stacja o godz. 15.10;

 

- w związku z wydłużeniem trasy przejazdu nastąpią korekty w godzinach odjazdów poszczególnych kursów.

 

 

Szczegółowy rozkład jazdy dostępny jest TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za utrudnienia przepraszamy.