Przystanek: Rynek Łazarski (RYLA71)
Kierunek: Starołęka PKM
Przystanki
- A Strefa
- Os. Sobieskiego
- Szymanowskiego
- Kurpińskiego
- Lechicka Poznań Plaza
- Aleje Solidarności
- Słowiańska
- Most Teatralny
- Rondo Kaponiera
- Dworzec Zachodni
- Dworzec Zachodni
- Poznań Główny
- Wierzbięcice
- Półwiejska
- AWF
- Serafitek
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Wioślarska
- Os. Piastowskie
- Os. Rzeczypospolitej
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Starołęka Mała
- Bystra
- Starołęka PKM
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | 17G |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | 17G |
OS. SOBIESKIEGO - Głogowska - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Starołęcka - STAROŁĘKA PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Rataje, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
q - kurs tylko w poniedziałki
w - kursuje od wtorku do piątku
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl