Przystanek: Szarych Szeregów I (SSI02)
Kierunek: Boranta
Przystanki
- A Strefa
- Stary Strzeszyn
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Strzeszyn PKM
- Sucholeska n/ż
- Synów Pułku n/ż
- Szarych Szeregów
- Szarych Szeregów I n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Łęgowskiego n/ż
- Mateckiego n/ż
- Os. Marysieńki
- Os. Zygmunta Starego
- Szymanowskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Kurpińskiego
- Stoińskiego
- Kupały
- Os. Łokietka
- Naramowice
- Sielawy n/ż
- Rubież
- Bronisza
- Boranta
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 17 48 |
6 | 13 48 |
7 | 13 48 |
8 | 13 48 |
9 | 13 55 |
10 | 28 58 |
11 | 28 58 |
12 | 28 51 |
13 | 21 51 |
14 | 21 51 |
15 | 21 51 |
16 | 21 51 |
17 | 21 51 |
18 | 21 51 |
19 | 21 53 |
20 | 23 49 |
21 | 22 49 |
22 | 24 47 |
23 | 15L |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 36 |
6 | 06 36 |
7 | 06 36 |
8 | 06 36 |
9 | 06 37 |
10 | 11 41 |
11 | 11 41 |
12 | 11 41 |
13 | 11 41 |
14 | 11 41 |
15 | 11 41 |
16 | 11 41 |
17 | 11 41 |
18 | 10 40 |
19 | 10 40 |
20 | 10 40 |
21 | 10 40 |
22 | 10 41 |
23 | 14L |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 36 |
7 | 06 36 |
8 | 06 36 |
9 | 06 37 |
10 | 11 41 |
11 | 11 41 |
12 | 11 41 |
13 | 11 41 |
14 | 11 41 |
15 | 11 41 |
16 | 11 41 |
17 | 11 41 |
18 | 10 40 |
19 | 10 40 |
20 | 10 40 |
21 | 10 40 |
22 | 10 41 |
23 | 14L |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl