Przystanek: Os. Marysieńki (OSMA02)
Kierunek: Boranta
Przystanki
- A Strefa
- Stary Strzeszyn
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Strzeszyn PKM
- Sucholeska n/ż
- Synów Pułku n/ż
- Szarych Szeregów
- Szarych Szeregów I n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Łęgowskiego n/ż
- Mateckiego n/ż
- Os. Marysieńki
- Os. Zygmunta Starego
- Szymanowskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Kurpińskiego
- Stoińskiego
- Kupały
- Os. Łokietka
- Naramowice
- Sielawy n/ż
- Rubież
- Bronisza
- Boranta
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 22 54 |
6 | 19 54 |
7 | 19 54 |
8 | 19 54 |
9 | 19 |
10 | 01 34 |
11 | 04 34 |
12 | 04 34 57 |
13 | 27 57 |
14 | 27 59 |
15 | 29 59 |
16 | 29 59 |
17 | 29 59 |
18 | 27 57 |
19 | 27 59 |
20 | 29 55 |
21 | 28 55 |
22 | 30 53 |
23 | 20L |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 42 |
6 | 12 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 43 |
10 | 17 47 |
11 | 17 47 |
12 | 17 47 |
13 | 17 47 |
14 | 17 47 |
15 | 17 47 |
16 | 17 47 |
17 | 17 47 |
18 | 16 46 |
19 | 16 46 |
20 | 16 46 |
21 | 16 46 |
22 | 16 47 |
23 | 19L |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 42 |
7 | 12 42 |
8 | 12 42 |
9 | 12 43 |
10 | 17 47 |
11 | 17 47 |
12 | 17 47 |
13 | 17 47 |
14 | 17 47 |
15 | 17 47 |
16 | 17 47 |
17 | 17 47 |
18 | 16 46 |
19 | 16 46 |
20 | 16 46 |
21 | 16 46 |
22 | 16 47 |
23 | 19L |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl