Przystanek: Szarych Szeregów (SZSZ01)
Kierunek: Stary Strzeszyn
Przystanki
- A Strefa
- Boranta
- Bogusława n/ż
- Bronisza
- Rubież
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Kupały
- Łużycka n/ż
- Stoińskiego
- Kurpińskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Szymanowskiego
- Os. Zygmunta Starego
- Os. Marysieńki
- Wiedeńska
- Mateckiego n/ż
- Łęgowskiego n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Szarych Szeregów I n/ż
- Szarych Szeregów
- Białczańska
- Synów Pułku n/ż
- Sucholeska n/ż
- Strzeszyn PKM
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Stary Strzeszyn
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 59 |
5 | 27 51 |
6 | 21 51 |
7 | 22 53 |
8 | 28 53 |
9 | 26 51 |
10 | 21 54 |
11 | 24 54 |
12 | 26 56 |
13 | 26 53 |
14 | 19 51 |
15 | 21 51 |
16 | 21 51 |
17 | 21 51 |
18 | 18 54 |
19 | 29 59 |
20 | 31 57 |
21 | 27 57 |
22 | 27 57 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 18 48 |
6 | 17 43 |
7 | 13 43 |
8 | 13 43 |
9 | 15S 45S |
10 | 17S 48S |
11 | 18S 48S |
12 | 18S 48S |
13 | 18S 48S |
14 | 18S 48S |
15 | 18S 48S |
16 | 18S 48S |
17 | 18S 48S |
18 | 16S 45S |
19 | 15S 45S |
20 | 15S 45 |
21 | 15 45 |
22 | 20 55 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 17 43 |
7 | 13 43 |
8 | 13 43 |
9 | 15S 45S |
10 | 17S 48S |
11 | 18S 48S |
12 | 18S 48S |
13 | 18S 48S |
14 | 18S 48S |
15 | 18S 48S |
16 | 18S 48S |
17 | 18S 48S |
18 | 16S 45S |
19 | 15S 45S |
20 | 15S 45 |
21 | 15 45 |
22 | 20 55 |
23 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Strzeszyńska - Biskupińska - STARY STRZESZYN
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl