Przystanek: Os. Łokietka (OLOK01)
Kierunek: Stary Strzeszyn
Przystanki
- A Strefa
- Boranta
- Bogusława n/ż
- Bronisza
- Rubież
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Kupały
- Łużycka n/ż
- Stoińskiego
- Kurpińskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Szymanowskiego
- Os. Zygmunta Starego
- Os. Marysieńki
- Wiedeńska
- Mateckiego n/ż
- Łęgowskiego n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Szarych Szeregów I n/ż
- Szarych Szeregów
- Białczańska
- Synów Pułku n/ż
- Sucholeska n/ż
- Strzeszyn PKM
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Stary Strzeszyn
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 43 |
5 | 11 32 |
6 | 02 32 |
7 | 02 33 |
8 | 08 33 |
9 | 07 32 |
10 | 02 35 |
11 | 05 35 |
12 | 06 36 |
13 | 06 33 59 |
14 | 29 59 |
15 | 29 59 |
16 | 29 59 |
17 | 29 59 |
18 | 35 |
19 | 10 40 |
20 | 12 41 |
21 | 11 41 |
22 | 11 41 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 02 32 |
6 | 01 27 57 |
7 | 27 57 |
8 | 27 59S |
9 | 29S 59S |
10 | 30S |
11 | 00S 30S |
12 | 00S 30S |
13 | 00S 30S |
14 | 00S 30S |
15 | 00S 30S |
16 | 00S 30S |
17 | 00S 30S |
18 | 00S 29S 59S |
19 | 29S 59S |
20 | 29 59 |
21 | 29 |
22 | 04 39 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 01 27 57 |
7 | 27 57 |
8 | 27 59S |
9 | 29S 59S |
10 | 30S |
11 | 00S 30S |
12 | 00S 30S |
13 | 00S 30S |
14 | 00S 30S |
15 | 00S 30S |
16 | 00S 30S |
17 | 00S 30S |
18 | 00S 29S 59S |
19 | 29S 59S |
20 | 29 59 |
21 | 29 |
22 | 04 39 |
23 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Strzeszyńska - Biskupińska - STARY STRZESZYN
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl