Przystanek: Dziedzicka (DZIE01)
Kierunek: Sypniewo
Przystanki
- A Strefa
- Starołęka PKM
- Forteczna n/ż
- Okopowa n/ż
- Warowna n/ż
- Falista
- Unii Lubelskiej
- Unii Lubelskiej
- Falista
- Warowna n/ż
- Gołężycka n/ż
- Szydłowiecka n/ż
- Rondo Minikowo
- Pińczowska n/ż
- Św. Antoniego Cmentarz n/ż
- Św. Antoniego Kościół n/ż
- Starołęka PKM
- Św. Antoniego n/ż
- Żeglarska n/ż
- Dziedzicka n/ż
- Starołęcka Wiadukt n/ż
- Tarnobrzeska n/ż
- Starołęka Wielka
- Klimontowska n/ż
- Strzeleckiego n/ż
- Ożarowska n/ż
- Głuszyna
- Daszewicka n/ż
- Głuszyna Szkoła
- Głuszyna OSIR
- Park Sypniewskiego n/ż
- Sypniewo
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 21 36 56 |
5 | 16 37 57 |
6 | 17 37 57 |
7 | 17 37 57 |
8 | 17 37 57 |
9 | 17 37 57 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 17 37 57 |
13 | 17 37 57 |
14 | 17 37 57 |
15 | 17 37 57 |
16 | 17 37 57 |
17 | 17 37 57 |
18 | 17 37 57 |
19 | 18 48 |
20 | 18 47 |
21 | 17 47 |
22 | 17 47 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 43 |
5 | 18 48 |
6 | 18 48 |
7 | 18 48 |
8 | 18 48 |
9 | 18 48 |
10 | 18 47 |
11 | 16 44 |
12 | 15 47 |
13 | 15 43 |
14 | 15 47 |
15 | 15 43 |
16 | 15 47 |
17 | 15 43 |
18 | 15 47 |
19 | 18 48 |
20 | 18 47 |
21 | 17 47 |
22 | 17 47 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 13 48 |
7 | 18 48 |
8 | 18 48 |
9 | 18 48 |
10 | 18 47 |
11 | 16 44 |
12 | 15 47 |
13 | 15 43 |
14 | 15 47 |
15 | 15 43 |
16 | 15 47 |
17 | 15 43 |
18 | 15 47 |
19 | 18 48 |
20 | 18 47 |
21 | 17 47 |
22 | 17 47 |
23 | - |
STAROŁĘKA PKM - Forteczna - Obodrzycka - Unii Lubelskiej - Obodrzycka - Gołężycka - Baranowska - Minikowo - św. Antoniego - Książęca - Starołęcka - Głuszyna - Sypniewo - SYPNIEWO
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl