Przystanek: Piastowska (PINZ01)
Kierunek: Os. Dębina
Przystanki
- A Strefa
- Os. Wichrowe Wzgórze
- Os. Kosmonautów
- Rondo Solidarności
- Połabska
- Os. Zwycięstwa
- Aleje Solidarności
- Wyłom
- Księcia Mieszka I
- Słowiańska
- Urbanowska n/ż
- Przepadek n/ż
- Urząd Marszałkowski
- Libelta
- Zamek
- Uniwersytet Ekonomiczny
- Poznań Główny
- Poznań Główny
- Niedziałkowskiego
- Bergera
- ZNTK
- Robocza
- Pamiątkowa
- Rolna
- IPN
- Tokarska n/ż
- Piastowska n/ż
- Malinowa n/ż
- Łozowa
- Azaliowa
- Os. Dębina
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 52 |
5 | 09 24 40 56 |
6 | 09 24 39 54 |
7 | 09 24 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 25 39 54 |
10 | 09 24 39 54 |
11 | 09 24 39 54 |
12 | 09 24 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 40 57 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 12 27 42 57 |
17 | 12 27 42 57 |
18 | 11 25 39 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 34 51 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 01 21 32 52 |
6 | 12 32 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 11 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 10 28 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 55 |
6 | 15 30 50 |
7 | 10 30 50 |
8 | 10 30 50 |
9 | 10 30 50 |
10 | 11 33 53 |
11 | 13 33 53 |
12 | 13 33 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 10 28 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 50 |
23 | - |
OS. WICHROWE WZGÓRZE - Murawa - Aleje Solidarności - Księcia Mieszka I - Przepadek - al. Niepodległości - Towarowa - al. Króla Przemysła II - Przemysłowa - Robocza - 28 Czerwca 1956 r. - Rolna - Wspólna - Dolna Wilda - Czechosłowacka - Łozowa - 28 Czerwca 1956 r. - OS. DĘBINA
L - kurs skrócony do przystanku: Libelta
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl