Przystanek: Piastowska (PINZ04)
Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze
Przystanki
- A Strefa
- Os. Dębina
- Azaliowa
- Łozowa
- Malinowa n/ż
- Dolna Wilda n/ż
- Piastowska n/ż
- Tokarska n/ż
- IPN
- Rolna
- Pamiątkowa
- Robocza
- ZNTK
- Bergera
- Niedziałkowskiego
- Poznań Główny
- Poznań Główny
- Uniwersytet Ekonomiczny
- Zamek
- Urząd Wojewódzki
- Urząd Marszałkowski
- Armii Poznań n/ż
- Słowiańska
- Księcia Mieszka I
- Wyłom
- Os. Zwycięstwa
- Połabska
- Rondo Solidarności
- Os. Kosmonautów
- Os. Wichrowe Wzgórze
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 09 27 40 55 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 10 25 40 55 |
8 | 10 25 40 55 |
9 | 10 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 25 40 55 |
13 | 10 25 40 55 |
14 | 10 25 40 55 |
15 | 10 25 40 55 |
16 | 10 25 40 55 |
17 | 10 25 40 55 |
18 | 20 40 |
19 | 00 18 38 58 |
20 | 18 37 57 |
21 | 17 26U 37 57 |
22 | 17 30U 50U |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 18 40 |
6 | 00 20 40 |
7 | 00 20 40 |
8 | 00 20 40 |
9 | 00 20 40 |
10 | 00 20 40 |
11 | 00 20 40 59 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 30 50U |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | 59 |
6 | 20 40 |
7 | 00 20 40 |
8 | 00 20 40 |
9 | 00 20 40 |
10 | 00 20 40 |
11 | 00 20 35 56 |
12 | 15 35 55 |
13 | 15 35 55 |
14 | 15 35 55 |
15 | 15 35 55 |
16 | 15 35 55 |
17 | 15 35 55 |
18 | 18 38 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 30U 50U |
23 | - |
OS. DĘBINA - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - 28 Czerwca 1956 r. - Robocza - Przemysłowa - al. Króla Przemysła II - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Murawa - OS. WICHROWE WZGÓRZE
U - kurs skrócony do przystanku: Urząd Wojewódzki
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl