Przystanek: Kowalewicka Wiadukt (KOWI01)
Kierunek: Górczyn PKM
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 53 |
5 | 13 35 |
6 | 11 31 51 |
7 | 34 54 |
8 | 34 |
9 | 04 |
10 | 16 |
11 | 18 |
12 | 39 |
13 | 09 34 |
14 | 09 50 |
15 | 15 50 |
16 | 18 53 |
17 | 25 |
18 | 00 33 |
19 | 03 43 |
20 | 23 52 |
21 | 32 |
22 | 27 |
23 | 21 |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 47 |
5 | 19 |
6 | 07 52 |
7 | 37 |
8 | 42 |
9 | 47 |
10 | 48 |
11 | 53 |
12 | 48 |
13 | 38 |
14 | 53 |
15 | 48 |
16 | - |
17 | 03 |
18 | 22 |
19 | 17 |
20 | 32 |
21 | 32 |
22 | 37S |
23 | 21 |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | 47 |
5 | 19 |
6 | 07 52G |
7 | 37G |
8 | 42G |
9 | 52G |
10 | 48G |
11 | 53G |
12 | 53G |
13 | 43G |
14 | 53 |
15 | 51 |
16 | 53 |
17 | - |
18 | 02 |
19 | 07 |
20 | 12 |
21 | 17 |
22 | 12 |
23 | 16 |
SYCOWSKA CENTRUM HANDLOWE - Opłotki - Marii Lange - Sycowska - Wołowska - Krzepicka - Wołowska - Fabianowo - Lerczakówny - Kowalewicka - Modlibowskiej - Fabianowo - Głogowska - Zgoda - GÓRCZYN PKM
G - kursy na odcinku Rudnicze - Sycowska Centrum Handlowe, tylko w dni funkcjonowania Giełdy Handlowej
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl