Przystanek: Os. Marysieńki (OSMA02)
Kierunek: Górczyn PKM
Przystanki
- A Strefa
- Os. Sobieskiego
- Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
- Wiedeńska
- Os. Marysieńki
- Wieża RTV
- Os. Jagiełły
- Os. Chrobrego
- Suszki
- Włościańska n/ż
- Piątkowska
- Trójpole
- Os. Winiary
- Witosa Wiadukt n/ż
- Witosa Kładka
- Wojska Polskiego
- Niestachowska n/ż
- Żeromskiego
- Żeromskiego
- Ogrody
- Szpitalna
- Swoboda
- Bułgarska/Polska n/ż
- Kolorowa
- Ognik
- Rycerska
- Marszałkowska
- Stadion Miejski
- Węgorka n/ż
- Rondo Skubiszewskiego
- Jawornicka n/ż
- Os. Kopernika
- Trębacka
- Ściegiennego
- Kordeckiego
- Częstochowska n/ż
- Górczyn PKM
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 51 |
5 | 06 21 36 51 |
6 | 06 21 36 51 |
7 | 06 21 36 51 |
8 | 06 21 36 51 |
9 | 06 21 36 51 |
10 | 06 21 36 51 |
11 | 06 21 36 51 |
12 | 06 21 36 51 |
13 | 06 21 36 51 |
14 | 06 21 36 51 |
15 | 06 21 38 53 |
16 | 08 23 38 53 |
17 | 08 23 38 53 |
18 | 08 23 36 51 |
19 | 06 21 36 51 |
20 | 06 21 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57J |
23 | 17J |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 01S 21S 41S |
6 | 01 21 41 |
7 | 01 21 41 |
8 | 01 21 41 |
9 | 01 21 41 |
10 | 01 16 36 56 |
11 | 16 36 56 |
12 | 16 36 56 |
13 | 16 36 56 |
14 | 16 36 56 |
15 | 16 36 56 |
16 | 16 36 56 |
17 | 16 36 |
18 | 01 21 41 |
19 | 01 21 41 |
20 | 01 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57J |
23 | 17J |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 01# 21# 41# |
7 | 01# 21# 41# |
8 | 01# 21# 41# |
9 | 01# 21# 41# |
10 | 01# 16# 36# 56# |
11 | 16# 36# 56# |
12 | 16# 36# 56# |
13 | 16# 36# 56# |
14 | 16# 36# 56# |
15 | 16# 36# 56# |
16 | 16# 36# 56# |
17 | 16# 36# |
18 | 01# 21# 41# |
19 | 01# 21# 41# |
20 | 01# 17# 37# 57# |
21 | 17# 37# 57# |
22 | 17# 37# 57Z |
23 | 17Z |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl