Przystanek: Rycerska (RYCE02)
Kierunek: Górczyn PKM
Przystanki
- A Strefa
- Os. Sobieskiego
- Os. Sobieskiego Komisariat n/ż
- Wiedeńska
- Os. Marysieńki
- Wieża RTV
- Os. Jagiełły
- Os. Chrobrego
- Suszki
- Włościańska n/ż
- Piątkowska
- Trójpole
- Os. Winiary
- Witosa Wiadukt n/ż
- Witosa Kładka
- Wojska Polskiego
- Niestachowska n/ż
- Żeromskiego
- Żeromskiego
- Ogrody
- Szpitalna
- Swoboda
- Bułgarska/Polska n/ż
- Kolorowa
- Ognik
- Rycerska
- Marszałkowska
- Stadion Miejski
- Węgorka n/ż
- Rondo Skubiszewskiego
- Jawornicka n/ż
- Os. Kopernika
- Trębacka
- Ściegiennego
- Kordeckiego
- Częstochowska n/ż
- Górczyn PKM
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 20 37 54 |
6 | 10 25 40 55 |
7 | 10 26 41 56 |
8 | 11 26 41 56 |
9 | 11 25 40 55 |
10 | 10 25 40 55 |
11 | 10 25 40 55 |
12 | 10 26 41 56 |
13 | 11 26 41 56 |
14 | 11 26 41 57 |
15 | 12 27 42 57 |
16 | 14 29 44 59 |
17 | 14 29 44 59 |
18 | 14 27 42 57 |
19 | 10 25 40 55 |
20 | 10 25 38 52 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 06 26J 46J |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 30S 52S |
6 | 13S 33 53 |
7 | 13 33 53 |
8 | 13 33 53 |
9 | 13 33 53 |
10 | 13 34 49 |
11 | 09 29 49 |
12 | 09 29 49 |
13 | 09 29 49 |
14 | 09 29 49 |
15 | 09 29 49 |
16 | 09 29 49 |
17 | 09 29 49 |
18 | 09 33 53 |
19 | 13 33 53 |
20 | 13 32 48 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 47 |
23 | 06 26J 46J |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 30# 50# |
7 | 10# 30# 50# |
8 | 10# 30# 50# |
9 | 10# 30# 50# |
10 | 10# 31# 46# |
11 | 06# 26# 46# |
12 | 06# 26# 46# |
13 | 06# 26# 46# |
14 | 06# 26# 46# |
15 | 06# 26# 46# |
16 | 06# 26# 46# |
17 | 06# 26# 46# |
18 | 06# 30# 50# |
19 | 10# 30# 50# |
20 | 10# 30# 45# |
21 | 04# 24# 44# |
22 | 04# 24# 44# |
23 | 04# 24Z 44Z |
OS. SOBIESKIEGO - Jaroczyńskiego - Wojciechowskiego - Piątkowska - Aleje Solidarności - Witosa - Niestachowska - Żeromskiego - Dąbrowskiego - Szpitalna - Bukowska - Kolorowa - Bułgarska - Grunwaldzka - Jawornicka - Promienista - Ściegiennego - Zgoda - GÓRCZYN PKM
# - kurs z pominięciem przystanku: Kolorowa
J - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka
S - kurs wykonywany tylko w soboty
Z - kurs skrócony do przystanku: Jawornicka z pominięciem przysatanku: Kolorowa
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl