Przystanek: Skrzynki/Jeziorna (SYJEZ01)
Kierunek: Rondo Rataje
Przystanki
- C Strefa
- Błażejewo/Os. Przylesie
- Kórnik/Bnin Osiedle
- Kórnik/Bnin Witosa n/ż
- Kórnik/Bnin Rynek
- Kórnik/Bnin Armii Krajowej n/ż
- Kórnik/Prowent n/ż
- Kórnik/Pl. Niepodległości
- Kórnik/Poprzeczna n/ż
- Kórnik/Reja
- Skrzynki/Jeziorna n/ż
- B Strefa
- Robakowo/Węzeł
- Gądki/Węzeł
- A Strefa
- Świątniczki n/ż
- Os. Lecha I
- Os. Jagiellońskie n/ż
- Rondo Rataje
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 16 |
5 | - |
6 | 23S |
7 | 05 |
8 | - |
9 | 04 |
10 | 03 |
11 | - |
12 | 04K |
13 | 50 |
14 | 33 |
15 | 34 |
16 | 34K |
17 | 51P |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | 33M |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 09 |
5 | 01 |
6 | 03 |
7 | - |
8 | - |
9 | 49 |
10 | - |
11 | - |
12 | 04 |
13 | 04 |
14 | - |
15 | 04 |
16 | 04 |
17 | - |
18 | 04 |
19 | 03 |
20 | - |
21 | 03 |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | 09 |
5 | - |
6 | 03 |
7 | - |
8 | 34 |
9 | 49 |
10 | - |
11 | - |
12 | 04 |
13 | 04 |
14 | - |
15 | 04 |
16 | 04 |
17 | - |
18 | 04 |
19 | 03 |
20 | - |
21 | 03 |
22 | - |
23 | - |
KÓRNIK BNIN OSIEDLE - Kórnik/Rynek - Kórnik/Armii Krajowej - Kórnik/Zamkowa - Kórnik/pl. Niepodległości - Kórnik/Poznańska - Skrzynki/Poznańska - Robakowo/Poznańska - Gądki/Poznańska - Krzywoustego - RONDO RATAJE
K - Kurs z wjazdem na przystanek: Koninko/Węzeł
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej
Operator: Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe KOMBUS Sp. z o.o., tel. 61 898 06 66, http://www.kombus.com.pl