Przystanek: Rosnówko/Dom Kultury (RODKU01)
Kierunek: Konarzewo/Pętla
Przystanki
- A Strefa
- Górczyn PKM
- Bojanowska
- Ostatnia
- Kowalewicka Wiadukt n/ż
- Sycowska Centrum Handlowe
- B Strefa
- Komorniki/Magazynowa n/ż
- Komorniki/Nowa n/ż
- Komorniki/Centrum
- Komorniki/Jeziorna n/ż
- Szreniawa/Dworcowa n/ż
- Rosnówko/Stawnego
- Rosnówko/Dom Kultury n/ż
- Rosnówko/Wichrowa n/ż
- Walerianowo/Bukowa n/ż
- Walerianowo/Brzozowa n/ż
- Rosnowo/ n/ż
- Chomęcice/Wspólna n/ż
- Chomęcice/Jesionowa n/ż
- Chomęcice/Środkowa
- Chomęcice/Szkoła n/ż
- Konarzewo/S5 n/ż
- Konarzewo/Os. 25-lecia n/ż
- Konarzewo/Pętla
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 39C |
8 | 34C |
9 | 32C |
10 | - |
11 | 23 |
12 | 12C |
13 | 14C 55 |
14 | 13B |
15 | 36C |
16 | 52 |
17 | 26C 42 |
18 | 17C 31C |
19 | 16C |
20 | 06C 44C |
21 | 38C |
22 | 38C |
23 | 19 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 26C |
7 | - |
8 | 01C |
9 | 46C |
10 | - |
11 | 04C |
12 | - |
13 | 39C |
14 | - |
15 | 14C |
16 | 04C |
17 | 34C |
18 | 43C |
19 | - |
20 | 26C 54C |
21 | - |
22 | - |
23 | 27C |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 19C |
8 | - |
9 | 39C |
10 | 34C |
11 | - |
12 | 49C |
13 | - |
14 | 34C |
15 | - |
16 | 24 |
17 | - |
18 | 17 |
19 | - |
20 | 01 |
21 | - |
22 | - |
23 | 24 |
GÓRCZYN PKM - Głogowska - Komorniki/Poznańska - Szreniawa/Poznańska - Rosnówko/Termalna - Rosnówko/Bukowa - Walerianowo/Bukowa - Rosnowo/Bukowa - Chomęcice/Poznańska - Konarzewo/Poznańska - KONARZEWO PĘTLA
B - Kurs z wjazdem na przystanki: Sycowska Centrum Handlowe i Szreniawa/PKM
C - kurs do Sycowska Centrum Handlowe w niedziele, w które jest otwarta Giełda Handlowa
Operator: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki sp. z o.o., tel. 61 810 81 71, http://www.pukkomorniki.pl