Przystanek: Smochowice (SMOC02)
Kierunek: Ogrody
Przystanki
- B Strefa
- Starzyny/Rynkowa
- Kiekrz/Czereśniowa n/ż
- Rokietnica/Os. Kalinowe
- Rokietnica/Szkoła
- Rokietnica/ROS
- Rokietnica/Węzeł Przesiadkowy
- Rokietnica/Rolna n/ż
- Rokietnica/Golęcińska n/ż
- Kiekrz/Starzyńska n/ż
- Kiekrz/Zielona n/ż
- Kiekrz/Sanktuarium n/ż
- A Strefa
- Turystyczna n/ż
- Podjazdowa n/ż
- Wilków Morskich
- Kiekrz Kościół n/ż
- Kiekrz PKM
- Nad Jeziorem n/ż
- Chojnicka n/ż
- Rekreacyjna n/ż
- Stobnicka n/ż
- Słupska n/ż
- Krzyżowniki
- Międzyzdrojska
- Wichrowa
- Leśnowolska n/ż
- Smochowice
- Kołobrzeska n/ż
- Tatrzańska n/ż
- Pilotów n/ż
- Przelot n/ż
- Bużańska
- Ogrody
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 43 |
6 | 44 |
7 | 24 54 |
8 | 59 |
9 | 34 |
10 | 14 54 |
11 | 34 |
12 | 14 |
13 | 14 |
14 | 29 |
15 | 23 |
16 | 58 |
17 | 33 |
18 | 08 54 |
19 | - |
20 | 14 |
21 | - |
22 | 32 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | 59 |
9 | - |
10 | 59 |
11 | - |
12 | 59 |
13 | - |
14 | 59 |
15 | - |
16 | - |
17 | 59 |
18 | - |
19 | 59 |
20 | - |
21 | - |
22 | 57 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | 59 |
9 | - |
10 | 59 |
11 | - |
12 | 59 |
13 | - |
14 | 59 |
15 | - |
16 | - |
17 | 59 |
18 | - |
19 | 59 |
20 | - |
21 | - |
22 | 57 |
23 | - |
STARZYNY RYNKOWA - Starzyny/Poznańska - Kiekrz/Poznańska - Rokietnica/Trakt Napoleoński - Rokietnica/Szkolna - Rokietnica/ - Rokietnica/Pocztowa - Rokietnica/Golęcińska - Kiekrz/Kierska - Kierska - Chojnicka - Słupska - Dąbrowskiego - OGRODY
Operator: Zakład Usług Komunikacyjnych ROKBUS Sp. z o.o., tel. 61 102 50 90, http://www.rokbus.com.pl