Przystanek: Łęgowskiego Wiadukt (LEWI01)
Kierunek: Strzeszynek
Przystanki
- A Strefa
- Boranta
- Bogusława n/ż
- Bronisza
- Rubież
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Kupały
- Łużycka n/ż
- Stoińskiego
- Kurpińskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Szymanowskiego
- Os. Zygmunta Starego
- Os. Marysieńki
- Wiedeńska
- Mateckiego
- Łęgowskiego n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Szarych Szeregów I n/ż
- Szarych Szeregów
- Kosowska
- Morszyńska n/ż
- Strzeszyn PKM
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Stary Strzeszyn
- Krajenecka n/ż
- Strzeszynek
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 57 |
5 | 25 49 |
6 | 19 49 |
7 | 20 51 |
8 | 26 51 |
9 | 24 49S |
10 | 19S 52S |
11 | 22S 52S |
12 | 24S 54S |
13 | 24S 51S |
14 | 17S 49S |
15 | 19S 49S |
16 | 19S 49S |
17 | 19S 49S |
18 | 16S 52S |
19 | 27S 57S |
20 | 29 55 |
21 | 25 55 |
22 | 25 55 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 16 46 |
6 | 15 41 |
7 | 11 41 |
8 | 11 41 |
9 | 13S 43S |
10 | 15S 46S |
11 | 16S 46S |
12 | 16S 46S |
13 | 16S 46S |
14 | 16S 46S |
15 | 16S 46S |
16 | 16S 46S |
17 | 16S 46S |
18 | 14S 43S |
19 | 13S 43S |
20 | 13S 43 |
21 | 13 43 |
22 | 18 53 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 15 41 |
7 | 11 41 |
8 | 11 41 |
9 | 13S 43S |
10 | 15S 46S |
11 | 16S 46S |
12 | 16S 46S |
13 | 16S 46S |
14 | 16S 46S |
15 | 16S 46S |
16 | 16S 46S |
17 | 16S 46S |
18 | 14S 43S |
19 | 13S 43S |
20 | 13S 43 |
21 | 13 43 |
22 | 18 53 |
23 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Kosowska - Zakopiańska - Biskupińska - STARY STRZESZYN
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl