Przystanek: Morszyńska (MORS01)
Kierunek: Strzeszynek
Przystanki
- A Strefa
- Boranta
- Bogusława n/ż
- Bronisza
- Rubież
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Kupały
- Łużycka n/ż
- Stoińskiego
- Kurpińskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Szymanowskiego
- Os. Zygmunta Starego
- Os. Marysieńki
- Wiedeńska
- Mateckiego
- Łęgowskiego n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Szarych Szeregów I n/ż
- Szarych Szeregów
- Kosowska
- Morszyńska n/ż
- Strzeszyn PKM
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Stary Strzeszyn
- Krajenecka n/ż
- Strzeszynek
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 02 30 54 |
6 | 24 54 |
7 | 25 56 |
8 | 31 56 |
9 | 29 54S |
10 | 24S 57S |
11 | 27S 57S |
12 | 29S 59S |
13 | 29S 56S |
14 | 22S 54S |
15 | 24S 54S |
16 | 24S 54S |
17 | 24S 54S |
18 | 21S 57S |
19 | 32S |
20 | 02S 34 |
21 | 00 30 |
22 | 00 30 |
23 | 00 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 21 51 |
6 | 20 46 |
7 | 16 46 |
8 | 16 46 |
9 | 18S 48S |
10 | 20S 51S |
11 | 21S 51S |
12 | 21S 51S |
13 | 21S 51S |
14 | 21S 51S |
15 | 21S 51S |
16 | 21S 51S |
17 | 21S 51S |
18 | 19S 48S |
19 | 18S 48S |
20 | 18S 48 |
21 | 18 48 |
22 | 23 58 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 20 46 |
7 | 16 46 |
8 | 16 46 |
9 | 18S 48S |
10 | 20S 51S |
11 | 21S 51S |
12 | 21S 51S |
13 | 21S 51S |
14 | 21S 51S |
15 | 21S 51S |
16 | 21S 51S |
17 | 21S 51S |
18 | 19S 48S |
19 | 18S 48S |
20 | 18S 48 |
21 | 18 48 |
22 | 23 58 |
23 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Kosowska - Zakopiańska - Biskupińska - STARY STRZESZYN
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl