Przystanek: Krajenecka (KRAJ01)
Kierunek: Strzeszynek
Przystanki
- A Strefa
- Boranta
- Bogusława n/ż
- Bronisza
- Rubież
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Kupały
- Łużycka n/ż
- Stoińskiego
- Kurpińskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Szymanowskiego
- Os. Zygmunta Starego
- Os. Marysieńki
- Wiedeńska
- Mateckiego
- Łęgowskiego n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Szarych Szeregów I n/ż
- Szarych Szeregów
- Kosowska
- Morszyńska n/ż
- Strzeszyn PKM
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Stary Strzeszyn
- Krajenecka n/ż
- Strzeszynek
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | 59S |
10 | 29S |
11 | 02S 32S |
12 | 02S 34S |
13 | 04S 34S |
14 | 01S 27S 59S |
15 | 29S 59S |
16 | 29S 59S |
17 | 29S 59S |
18 | 26S |
19 | 02S 37S |
20 | 07S |
21 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | 22S 52S |
10 | 25S 56S |
11 | 26S 56S |
12 | 26S 56S |
13 | 26S 56S |
14 | 26S 56S |
15 | 26S 56S |
16 | 26S 56S |
17 | 26S 56S |
18 | 23S 52S |
19 | 22S 52S |
20 | 22S |
21 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | 22S 52S |
10 | 25S 56S |
11 | 26S 56S |
12 | 26S 56S |
13 | 26S 56S |
14 | 26S 56S |
15 | 26S 56S |
16 | 26S 56S |
17 | 26S 56S |
18 | 23S 52S |
19 | 22S 52S |
20 | 22S |
21 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Kosowska - Zakopiańska - Biskupińska - STARY STRZESZYN
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl