Przystanek: Twardogórska (TWAR01)
Kierunek: Głuchowo/Stawna
Przystanki
- A Strefa
- Budziszyńska
- Grotkowska n/ż
- Cmentarna n/ż
- Os. Kwiatowe n/ż
- Twardogórska n/ż
- Junikowo PKM
- B Strefa
- Plewiska/Wołczyńska n/ż
- Plewiska/Południowa n/ż
- Plewiska/Skryta
- Plewiska/Rynek n/ż
- Plewiska/Straż Pożarna
- Plewiska/Szkoła
- Plewiska/Szkolna n/ż
- Komorniki/Ks.Wawrzyniaka n/ż
- Komorniki/Ks.Malinowskiego
- Komorniki/Topolowa
- C Strefa
- Głuchowo/Tęczowa n/ż
- Głuchowo/Stawna n/ż
- Głuchowo/Stawna
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 04 37 59G |
6 | 21H 44 |
7 | 08G 31H 52G |
8 | 26H 58G |
9 | 24 44 |
10 | 14G 29 |
11 | 00 19 39G |
12 | 19 51 |
13 | 11H 34G |
14 | 01H 24 51H |
15 | 16 41H |
16 | 09G 26 58 |
17 | 41G 56 |
18 | 19 54 |
19 | 04H 30G |
20 | 09 49H |
21 | 34G |
22 | 14 49G |
23 | 24 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 40G |
6 | 45 |
7 | 45 |
8 | 15G |
9 | 00 35G |
10 | 11 46 |
11 | 31 |
12 | 01G 36 |
13 | 11G 46 |
14 | 21G 51 |
15 | 46G |
16 | 06 56G |
17 | 36 |
18 | 45G |
19 | 50 |
20 | 45G |
21 | 45 |
22 | - |
23 | 20 |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | 40 |
6 | 45 |
7 | 45 |
8 | 05G |
9 | 00 25G |
10 | 11 36G |
11 | 31 |
12 | 01G 36 |
13 | 11 46 |
14 | 21G 51 |
15 | 46 56G |
16 | 56 |
17 | 36 |
18 | 35G |
19 | 52 |
20 | 47G |
21 | 45 |
22 | - |
23 | 20 |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Plewiska/Grunwaldzka - Plewiska/Szkolna - Komorniki/Ks. Malinowskiego - Komorniki/Polna - Głuchowo/Komornicka - Głuchowo/Stawna - GŁUCHOWO STAWNA
G - Kurs wydłużony do pętli: Gołuski
H - Kurs wydłużony do przystanku: Chomęcice/Środkowa
Operator: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki sp. z o.o., tel. 61 810 81 71, http://www.pukkomorniki.pl