Przystanek: Baranowo/Przemysława (BNPRZ01)
Kierunek: Lusówko/Pętla
Przystanki
- A Strefa
- Ogrody
- Bużańska
- Przelot n/ż
- Pilotów
- Tatrzańska n/ż
- Kołobrzeska n/ż
- Smochowice
- Leśnowolska n/ż
- Wichrowa
- B Strefa
- Baranowo/Przemysława n/ż
- Przeźmierowo/Wiadukt
- Przeźmierowo/Wysogotowska n/ż
- Swadzim/Wiadukt n/ż
- Swadzim/Kładka n/ż
- C Strefa
- Sady/Wiadukt
- Tarnowo Pdg/Marianowska n/ż
- Tarnowo Pdg/Działkowa n/ż
- Tarnowo Pdg/Krótka n/ż
- Tarnowo Pdg/Rolna n/ż
- Tarnowo Pdg/Centrum
- Tarnowo Pdg/Nowa
- Tarnowo Pdg/Piaskowa n/ż
- Rumianek/Nowa I n/ż
- Rumianek/Nowa II n/ż
- Rumianek/Szkolna n/ż
- Rumianek/Świetlica n/ż
- Jankowice/Pętla
- Lusówko/Grabowa n/ż
- Lusówko/Dopiewska
- Lusówko/Pętla
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 43A |
6 | 13A |
7 | 24A 59T |
8 | 34A |
9 | - |
10 | 08 38T |
11 | 18D |
12 | 24 |
13 | 39A |
14 | - |
15 | 01D 46D |
16 | 46 |
17 | 36T 56 |
18 | 13A 43C |
19 | 03T 48C |
20 | 48C |
21 | 13A |
22 | 28A |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 55A |
6 | - |
7 | 47A |
8 | - |
9 | 42A |
10 | 23A |
11 | 05 |
12 | - |
13 | 10 |
14 | 22A |
15 | - |
16 | 20A |
17 | - |
18 | 27A |
19 | - |
20 | 22A |
21 | 42C |
22 | - |
23 | 31C |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | 55 |
6 | - |
7 | 47 |
8 | - |
9 | 42 |
10 | 23T |
11 | 05 |
12 | - |
13 | 10T |
14 | 22 |
15 | - |
16 | 20 |
17 | - |
18 | 27 |
19 | - |
20 | 22 |
21 | 42C |
22 | - |
23 | 31C |
OGRODY - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Sady/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Rumianek/Nowa - Rumianek/Szkolna - Jankowice/Poznańska - Lusówko/Jankowicka - Lusówko/Zespołowa - Lusówko/Otowska - LUSÓWKO PĘTLA
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
D - Kurs wydłużony do przystanku: Sierosław/Dworska
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum
Operator: Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne TPBUS Sp. z o.o., tel. 61 814 67 92, http://www.tpbus.com.pl