Przystanek: Leśnowolska (LEKA01)
Kierunek: Kaźmierz/Rynek
Przystanki
- A Strefa
- Ogrody
- Bużańska
- Przelot n/ż
- Pilotów
- Tatrzańska n/ż
- Kołobrzeska n/ż
- Smochowice
- Leśnowolska n/ż
- Wichrowa
- B Strefa
- Baranowo/Przemysława n/ż
- Przeźmierowo/Wiadukt
- Przeźmierowo/Wysogotowska n/ż
- Swadzim/Auchan
- Swadzim/Wiadukt n/ż
- Swadzim/Kładka n/ż
- C Strefa
- Sady/Wiadukt
- Tarnowo Pdg/Marianowska n/ż
- Tarnowo Pdg/Działkowa n/ż
- Tarnowo Pdg/Krótka n/ż
- Tarnowo Pdg/Rolna n/ż
- Tarnowo Pdg/Centrum
- Tarnowo Pdg/Zielona n/ż
- Tarnowo Pdg/Okrężna n/ż
- Tarnowo Pdg/27 Grudnia n/ż
- Góra/Ciepła n/ż
- Góra/Kręta n/ż
- Góra/Szkolna n/ż
- Góra/Pętla n/ż
- Brzezno/ n/ż
- Kaźmierz/Storczykowa n/ż
- Kaźmierz/Rynek
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 14A |
6 | 54G |
7 | - |
8 | - |
9 | 29A |
10 | 59A |
11 | - |
12 | - |
13 | 15O |
14 | 17O |
15 | 22O |
16 | 24O |
17 | 27O |
18 | - |
19 | - |
20 | 09K |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 34A |
7 | - |
8 | - |
9 | 16A |
10 | - |
11 | 33G |
12 | - |
13 | 33A |
14 | - |
15 | 34O |
16 | - |
17 | 46O |
18 | - |
19 | 39A |
20 | - |
21 | - |
22 | 39A |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 34 |
7 | - |
8 | - |
9 | 16 |
10 | - |
11 | 33G |
12 | - |
13 | 33 |
14 | - |
15 | 34K |
16 | - |
17 | 46K |
18 | - |
19 | 39 |
20 | - |
21 | - |
22 | 39 |
23 | - |
OGRODY - Dąbrowskiego - Baranowo/Poznańska - Przeźmierowo/Poznańska - Swadzim/Poznańska - Sady/Poznańska - Tarnowo Pdg/Poznańska - Tarnowo Pdg/23 Października - Góra/Poznańska - Góra/Kręta - Góra/Szamotulska - Brzezno/Poznańska - Kaźmierz/Poznańska - Kaźmierz/Rynek - KAŹMIERZ RYNEK
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn
Operator: Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne TPBUS Sp. z o.o., tel. 61 814 67 92, http://www.tpbus.com.pl