Przystanek: Klin (KLIN42)
Kierunek: Os. Sobieskiego
Przystanki
- A Strefa
- Piątkowska
- Lutycka Szpital
- Os. Winiary
- Św. Leonarda
- Bonin
- Uniwersytet Przyrodniczy
- Sołacz
- Nad Wierzbakiem
- Klin
- Wielkopolska
- Poznańska
- Most Teatralny
- Fredry
- Pl. Ratajskiego
- Pl. Wielkopolski
- Małe Garbary
- Katedra
- Rondo Śródka
- Rondo Śródka
- Baraniaka
- Kórnicka
- Polanka
- Łacina
- Os. Tysiąclecia
- Os. Lecha
- Os. Czecha
- Żegrze III
- Żegrze II
- Żegrze I
- Rondo Żegrze
- Rondo Żegrze
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Hetmańska Wiadukt
- Rolna
- Traugutta
- Kolejowa
- Głogowska/Hetmańska
- Głogowska/Hetmańska
- Rynek Łazarski
- Park Wilsona
- Dworzec Zachodni
- Rondo Kaponiera
- Most Teatralny
- Słowiańska
- Aleje Solidarności
- Lechicka Poznań Plaza
- Kurpińskiego
- Szymanowskiego
- Os. Sobieskiego
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 50 |
5 | 04 19 33 48 |
6 | 03 18 33 48 |
7 | 03 18 33 48 |
8 | 03 18 33 48 |
9 | 03 18 33 48 |
10 | 03 18 33 48 |
11 | 03 18 33 48 |
12 | 03 18 33 48 |
13 | 03 18 33 48 |
14 | 03 18 33 48 |
15 | 03 18 33 48 |
16 | 03 18 33 48 |
17 | 03 18 33 48 |
18 | 03 18 39 49F 59 |
19 | 19 39 50F 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19Z 39H 50F |
23 | 02F 27G |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 59 |
5 | 19 39 59 |
6 | 19 39 59 |
7 | 19 39 59 |
8 | 19 39 59 |
9 | 19 39 59 |
10 | 19 39 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19Z 39H 50F |
23 | 02F 27G |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 05 35 |
7 | 05 35 |
8 | 05 35 |
9 | 05 35 |
10 | 05 35 59 |
11 | 19 39 59 |
12 | 19 39 59 |
13 | 19 39 59 |
14 | 19 39 59 |
15 | 19 39 59 |
16 | 19 39 59 |
17 | 19 39 59 |
18 | 19 39 59 |
19 | 19 39 59 |
20 | 19 39 59 |
21 | 19 39 59 |
22 | 19Z 39H 50F |
23 | 02F 27G |
PIĄTKOWSKA - Witosa - os. Winiary - Winiarska - Wołyńska - Małopolska - al. Wielkopolska - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Hetmańska - Głogowska - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Kaponiera, Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
H - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Z - kurs skrócony do przystanku Głogowska/Hetmańska i dalej zjazd do zajezdni Frano wo przez przystanek: Arena, Rondo Kaponiera, Aleje Marcinkowskiego, Kórnicka
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl