Tańsze przejazdy zorganizowane – zachęcamy do zapoznania się i skorzystania

Opublikowano: 11/05/2023
Tańsze przejazdy zorganizowane – zachęcamy do zapoznania się i skorzystania

Od majówki pełną parą ruszył sezon imprez plenerowych. Przypominamy, że w taryfie biletowej Zarządu Transportu Miejskiego znajduje się oferta tańszych przejazdów komunikacją miejską. Można skorzystać na przykład z biletu grupowego dla uczniów szkół podstawowych, natomiast organizatorzy imprez i wydarzeń – po podpisaniu umowy z Zarządem Transportu Miejskiego – mogą zaoferować uczestnikom korzystniejsze cenowo przejazdy na liniach ZTM. Zachęcamy do korzystania.

Oferta dla grup – 30 uczniów i 2 opiekunów może podróżować za 50 zł!

Wybierasz się ze swoją klasą do kina lub teatru, chcesz w grupie zorganizowanej dotrzeć na koncert czy wydarzenie sportowe? Warto skorzystać z tramwajów lub autobusów komunikacji miejskiej i podmiejskiej ZTM, dzięki czemu do celu dotrzemy nie tylko w optymalnej cenie, ale i w sposób przyjazny dla środowiska. 

ZTM posiada ofertę mającą ułatwić opiekunom grup uczniów ze szkół podstawowych zorganizowanie przejazdu transportem na liniach ZTM Poznań. Koszt 10-godzinnego biletu to 50 zł. Bilet obowiązuje we wszystkich strefach taryfowych: A+B+C+D. Na podstawie biletu grupowego może podróżować do 30 uczniów szkół podstawowych i maksymalnie dwóch opiekunów. 

Bilet grupowy można kupić w Punktach Obsługi Klienta ZTM oraz w biletomatach stacjonarnych.

Tańsze przejazdy zorganizowane dla uczestników imprez i wydarzeń

Jest to oferta dla uczestników imprez i wydarzeń trwających do 14 dni. Obejmuje ona uczestników imprez i wydarzeń kulturalnych, religijnych, naukowych, gospodarczych, sportowych, artystycznych, rozrywkowych itp., w zorganizowanych grupach - liczących nie mniej niż 10 osób.

Promocyjna oferta przygotowana jest także dla większych grup. W tym przypadku opłata za osobę w przedziale 100 - 1000 uczestników wynosi 2,50 zł, powyżej 1000 uczestników 1,50 zł. Czas korzystania z przejazdów to 12 godzin określonych w umowie we wszystkich strefach obsługiwanych przez ZTM.

Więcej na ten temat na:

 https://www.ztm.poznan.pl/pl/cennik/przejazdy-zorganizowane