Wyjście Smoga! Gra miejska z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu – nie czekaj, zapisz się już dziś

Opublikowano: 02/09/2021
Wyjście Smoga! Gra miejska z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu – nie czekaj, zapisz się już dziś

W Poznaniu pojawił się nowy czarny charakter - Smog, który zatruwa życie mieszkańcom. Podróżując autobusami, tramwajami i koleją, dojeżdżając do pracy rowerem lub po prostu chodząc pieszo – możesz go pokonać. Dlatego zachęcamy do korzystania z transportu publicznego, a przede wszystkim do zebrania ekipy i wzięcia udziału w Grze Miejskiej Wyjście Smoga. Zapisy już ruszyły, a gra odbędzie się w sobotę – 18 września w godz. 11:00-17:00. Uwaga! Zapisy poprzez elektroniczną platformę zgłoszeniową są dostępne do piątku - 17 września, do godziny 20:00.

Dużymi krokami zbliża się kolejny Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu (16-22 września). Jedną z atrakcji będzie Gra Miejska - Wyjście Smoga.

Na uczestników czeka nie tylko świetna zabawa, ale także potężna dawka wiedzy na temat Poznania i historii związanej z transportem publicznym. Będzie się można dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy i otrzymać dużą ilość dawkę przydatnych informacji związanych z poruszaniem się w przyjazny dla środowiska sposób! Będzie można także wygrać atrakcyjne nagrody.

Do godz. 20:00  w piątek - 17 września zgłosić się można poprzez specjalną stronę Internetową: https://www.subscribepage.com/wyjsciesmoga

Zapisać się można także w dniu gry poprzez zgłoszenie się w sobotę – 18 września na jednym z punktów zadaniowych.

Zapraszamy do udziału.