Koziegłowy – zmiana harmonogramu funkcjonowania komunikacji od nocy z 23 na 24 lipca (czwartek/piątek)
Opublikowano: 17/07/2020W związku z układaniem warstwy ścieralnej na ulicy Gdyńskiej i Poznańskiej w Koziegłowach, od nocy z 23 na 24 lipca (czwartek/piątek) zmianom ulegną rozkłady jazdy linii nr: 237, 320, 321, 322, 323, 388, 396.
Tym samym:
1. Od nocy z 23 lipca na 24 lipca (czwartek/piątek) do nocy z 24 na 25 lipca (piątek/sobota) nastąpi zamknięcie ruchu na ulicy Poznańskiej. Ruch autobusów kursujących z gminy Czerwonak do Poznania będzie się odbywał w obu kierunkach przez ulicę Piaskową:
Linia nr 237 (w obu kierunkach)
Starołęka - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Piłsudskiego – Koziegłowy/Os. Leśne
Linia nr 320 (w obu kierunkach)
Rondo Śródka - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Poznańska - Koziegłowy, Taczaka – Koziegłowy/Zakłady Drobiarskie
Linia nr 321 (w obu kierunkach)
Rondo Śródka - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Poznańska – Kicin, Poznańska – Kicin/Pętla
Linia nr 322 (w obu kierunkach)
Piątkowska - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Piłsudskiego - ... – Czerwonak/Cmentarz
Linia nr 323 (w obu kierunkach)
Rondo Śródka - ... – Gdyńska – – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Piłsudskiego - ... – Tuczno/Pętla
Linia nr 388
Czerwonak/Stacja - ... – Czerwonak, Św. Wojciecha - Koziegłowy, Piłsudskiego – nawrót na rondzie Powstańców Wielkopolskich – Koziegłowy, Piłsudskiego – Koziegłowy, Dowbora-Muśnickiego – Koziegłowy, droga wewnętrzna na os. Leśnym – Koziegłowy, Poznańska – Kicin, Poznańska - ... – Dębogóra/Dąbrówki
Powrót po stałej trasie.
Uwaga: dla kursów rozpoczynających przy szkole w Koziegłowach przystanek początkowy jest zlokalizowany na ul. Piłsudskiego (Koziegłowy/Piaskowa Szkoła 04) i dalej autobus jedzie zgodnie z powyższą trasą tj. przez ulicę Dowbora-Muśnickiego i drogę wewnętrzną na os. Leśnym.
Kursy przez Zdroje będą realizowane po swojej stałej trasie przejazdu.
Linia nr 396
Koziegłowy/Piaskowa Szkoła - Koziegłowy, Piłsudskiego – Koziegłowy, Dowbora-Muśnickiego – Koziegłowy, droga wewnętrzna na os. Leśnym – Koziegłowy, Poznańska - ... – Potasze/Jodłowa
Uwaga: przystanek końcowy i początkowy dla kursów przez Zdrojejest zlokalizowany na ul. Piłsudskiego (Koziegłowy/Piaskowa Szkoła 04)
Kursy realizowane przez ulicę Piaskową i Gdyńską w Koziegłowach nie ulegają zmianie.
W związku z przekierowaniem ruchu na ulicy Gdyńskiej na nitkę wschodnią przystanek Koziegłowy/Piaskowa COŚ w kierunku Poznania zostanie tymczasowo przeniesiony na pas rozdziału pomiędzy jezdniami, na wysokości obecnie funkcjonującego przystanku.
Utrzymane zostaje funkcjonowanie przystanków tymczasowych Koziegłowy/Os. Karolin na ulicy Piaskowej w kierunku ulicy Piłsudskiego oraz Koziegłowy/Krótka na drodze wewnętrznej na os. Leśnym dla autobusów linii gminnych.
2. W okresie od nocy z 24 na 25 lipca (piątek/sobota) do nocy z 26 na 27 lipca (sobota/niedziela) nastąpi zamknięcie ruchu na ulicy Piaskowej na odcinku od ulicy Piłsudskiego do ulicy Gdyńskiej. Ruch autobusów kursujących z gminy Czerwonak do Poznania będzie się odbywał w obu kierunkach przez ulicę Poznańską:
Linia nr 237 (przejazd po stałej trasie)
Starołęka - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Poznańska - Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Piłsudskiego – Koziegłowy/Os. Leśne
Linia nr 320 (przejazd po stałej trasie)
Rondo Śródka - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska - Koziegłowy, Poznańska - Koziegłowy, Taczaka – Koziegłowy/Zakłady Drobiarskie
Linia nr 321 (przejazd po stałej trasie)
Rondo Śródka - ... – Gdyńska - Koziegłowy, Gdyńska - Koziegłowy, Poznańska – Kicin, Poznańska – Kicin/Pętla
Linia nr 322 (przejazd po stałej trasie)
Piątkowska - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Poznańska –Koziegłowy, Piaskowa - Koziegłowy, Piłsudskiego - ... – Czerwonak/Cmentarz
Linia nr 323 (przejazd po stałej trasie)
Rondo Śródka - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Poznańska –Koziegłowy, Piaskowa -– Koziegłowy, Piłsudskiego - ... – Tuczno/Pętla
Linia nr 388 i 396
Nie kursuje
Na ulicy Poznańskiej dla autobusów jadących w kierunku Poznania uruchomiony zostanie przystanek Koziegłowy/Os. Karolin w swojej stałej lokalizacji przed skrzyżowaniem z ulicą Polną. Utrzymane zostaje funkcjonowanie przystanku tymczasowego Koziegłowy/Os. Karolin na ulicy Piaskowej w kierunku ulicy Piłsudskiego.
3. Od nocy z 26 na 27 lipca (sobota/niedziela) nastąpi wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ulicy Poznańskiej i Piaskowej. Ruch autobusów kursujących z gminy Czerwonak do Poznania będzie się odbywał przez ulicę Piaskową, a autobusy jadące z Poznania w kierunku gminy Czerwonak skierowane zostaną przez ulicę Poznańską:
Linia nr 237
Starołęka - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Poznańska – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Piłsudskiego – Koziegłowy/Os. Leśne
Powrót
Koziegłowy/Os. Leśne – Koziegłowy, Piłsudskiego – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Gdyńska – Gdyńska - ... – Starołęka
Linia nr 320
Rondo Śródka - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Poznańska – Koziegłowy, Taczaka – Koziegłowy/Zakłady Drobiarskie
Powrót
Koziegłowy/Zakłady Drobiarskie – Koziegłowy, Taczaka – Koziegłowy, Poznańska – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Gdyńska – Gdyńska - ... – Rondo Śródka
Linia nr 321
Rondo Śródka - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Poznańska – Kicin, Poznańska – Kicin/Pętla
Powrót
Kicin/Pętla – Kicin, Poznańska – Koziegłowy, Poznańska – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Gdyńska – Gdyńska - ... – Rondo Śródka
Linia nr 322
Piątkowska - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Poznańska – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Piłsudskiego - ... – Czerwonak/Cmentarz
Powrót
Czerwonak/Cmentarz - ... – Koziegłowy, Piłsudskiego – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Gdyńska – Gdyńska - ... – Piątkowska
Linia nr 323
Rondo Śródka - ... – Gdyńska – Koziegłowy, Gdyńska – Koziegłowy, Poznańska – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Piłsudskiego - ... – Tuczno/Pętla
Powrót
Tuczno/Pętla - ... – Koziegłowy, Piłsudskiego – Koziegłowy, Piaskowa – Koziegłowy, Gdyńska – Gdyńska - ... – Rondo Śródka
Linia nr 388
Czerwonak/Stacja - ... – Czerwonak, Św. Wojciecha - Koziegłowy, Piłsudskiego – nawrót na rondzie Powstańców Wielkopolskich – Koziegłowy, Piłsudskiego – Koziegłowy, Dowbora-Muśnickiego – Koziegłowy, droga wewnętrzna na os. Leśnym – Koziegłowy, Poznańska – Kicin, Poznańska - ... – Dębogóra/Dąbrówki
Powrót po stałej trasie.
Uwaga: dla kursów rozpoczynających przy szkole w Koziegłowach przystanek początkowy jest zlokalizowany na ul. Piłsudskiego (Koziegłowy/Piaskowa Szkoła 04) i dalej autobus jedzie zgodnie z powyższą trasą tj. przez ulicę Dowbora-Muśnickiego i drogę wewnętrzną na os. Leśnym.
Kursy przez Zdroje będą realizowane po swojej stałej trasie przejazdu.
Linia nr 396
Koziegłowy/Piaskowa Szkoła - Koziegłowy, Piłsudskiego – Koziegłowy, Dowbora-Muśnickiego – Koziegłowy, droga wewnętrzna na os. Leśnym – Koziegłowy, Poznańska - ... – Potasze/Jodłowa
Uwaga: przystanek końcowy i początkowy dla kursów przez Zdrojejest zlokalizowany na ul. Piłsudskiego (Koziegłowy/Piaskowa Szkoła 04)
Kursy realizowane przez ulicę Piaskową i Gdyńską w Koziegłowach nie ulegają zmianie.
Utrzymane zostaje funkcjonowanie przystanków tymczasowych Koziegłowy/Os. Karolin na ulicy Piaskowej w kierunku ulicy Piłsudskiego oraz Koziegłowy/Krótka na drodze wewnętrznej na os. Leśnym dla autobusów linii gminnych.