2 stycznia 2020r. uruchomiona zostanie nowa linia autobusowa numer 886
Opublikowano: 27/12/2019
od 02/01/2020 do
Na nowej linii numer 886 autobusy będą kursowały na trasie z Tarnowa Podgórnego do przystanku Piersko/Rolna przy Jeziorze Bytyńskim.
Informujemy, że od 2 stycznia 2020r. uruchomiona zostanie nowa linia autobusowa numer 886 na trasie z Tarnowa Podgórnego do przystanku Piersko/Rolna. Linia powstała na wniosek gminy Kaźmierz. Kursy będą realizowane tylko w dni nauki szkolnej dlatego autobusy na linii 886 rozpoczną kursy od 7 stycznia 2020r.
Linia nr 886
TARNOWO PODGÓRNA/CENTRUM – Gaj Wielki – Młodasko – Bytyń – PIERSKO ROLNA
Kliknij w link i pobierz schemat przebiegu trasy linii numer 886
Schemat-trasy-linii-886-z-naniesionymi-Punktami-Poboru-Oplat3.pdf