Przystanek: Os. Czecha (OCZ71)
Kierunek: Unii Lubelskiej
Przystanki
- A Strefa
- Budziszyńska
- Budziszyńska
- Rondo Skubiszewskiego
- Węgorka
- Stadion Miejski
- Drzewieckiego
- Grochowska
- Ostroroga
- Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
- Matejki
- Bałtyk
- Rondo Kaponiera
- Zamek
- Ratajczaka
- Aleje Marcinkowskiego
- Wrocławska
- Pl. Bernardyński
- Most Św. Rocha
- Politechnika
- Kórnicka
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Wioślarska
- Os. Piastowskie
- Os. Rzeczypospolitej
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Rondo Żegrze
- Tadeuszak
- Unii Lubelskiej
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 33 |
8 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
BUDZISZYŃSKA - Grunwaldzka - Bukowska - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Zamenhofa - Hetmańska - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Nowaka-Jeziorańskiego, Arci szewskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl