Przystanek: Sielawy (SLWY01)
Kierunek: Boranta
Przystanki
- A Strefa
- Strzeszynek
- Krajenecka n/ż
- Stary Strzeszyn
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Strzeszyn PKM
- Sucholeska n/ż
- Synów Pułku n/ż
- Szarych Szeregów
- Szarych Szeregów I n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Łęgowskiego n/ż
- Mateckiego
- Os. Marysieńki
- Os. Zygmunta Starego
- Szymanowskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Kurpińskiego
- Stoińskiego
- Kupały
- Os. Łokietka
- Naramowice
- Sielawy n/ż
- Rubież
- Bronisza
- Boranta
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 36 |
6 | 08 33 |
7 | 08 35 |
8 | 10 35 |
9 | 09 33 |
10 | 15 48 |
11 | 18 48 |
12 | 20 50 |
13 | 13 43 |
14 | 13 44 |
15 | 16 46 |
16 | 16 46 |
17 | 16 46 |
18 | 13 41 |
19 | 11 41 |
20 | 13 42 |
21 | 08 41 |
22 | 08 43 |
23 | 05 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 56 |
6 | 26 56 |
7 | 26 56 |
8 | 26 56 |
9 | 26 57 |
10 | 32 |
11 | 02 32 |
12 | 02 32 |
13 | 02 32 |
14 | 02 32 |
15 | 02 32 |
16 | 02 32 |
17 | 02 32 |
18 | 02 30 |
19 | 00 30 |
20 | 00 30 59 |
21 | 29 59 |
22 | 29 |
23 | 00 |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 56 |
7 | 26 56 |
8 | 26 56 |
9 | 26 57 |
10 | 32 |
11 | 02 32 |
12 | 02 32 |
13 | 02 32 |
14 | 02 32 |
15 | 02 32 |
16 | 02 32 |
17 | 02 32 |
18 | 02 30 |
19 | 00 30 |
20 | 00 30 59 |
21 | 29 59 |
22 | 29 |
23 | 00 |
STARY STRZESZYN - Biskupińska - Strzeszyńska - Szarych Szeregów - Obornicka - Mateckiego - Stróżyńskiego - Szymanowskiego - Szeligowskiego - Wiechowicza - Stoińskiego - Łużycka - al. Praw Kobiet - Naramowicka - Boranta - BORANTA
L - kurs skrócony do przystanku: Os. Łokietka
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl