Przystanek: Łęgowskiego (LEGO01)
Kierunek: Strzeszynek
Przystanki
- A Strefa
- Boranta
- Bogusława n/ż
- Bronisza
- Rubież
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Kupały
- Łużycka n/ż
- Stoińskiego
- Kurpińskiego
- Os. Śmiałego n/ż
- Szymanowskiego
- Os. Zygmunta Starego
- Os. Marysieńki
- Wiedeńska
- Mateckiego
- Łęgowskiego n/ż
- Łęgowskiego Wiadukt n/ż
- Szarych Szeregów I n/ż
- Szarych Szeregów
- Kosowska
- Morszyńska n/ż
- Strzeszyn PKM
- Instytut Technologiczno-Przyrodniczy n/ż
- Stary Strzeszyn
- Krajenecka n/ż
- Strzeszynek
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 56 |
5 | 24 48 |
6 | 18 48 |
7 | 19 50 |
8 | 25 50 |
9 | 23 48S |
10 | 18S 51S |
11 | 21S 51S |
12 | 23S 53S |
13 | 23S 50S |
14 | 16S 48S |
15 | 18S 48S |
16 | 18S 48S |
17 | 18S 48S |
18 | 15S 51S |
19 | 26S 56S |
20 | 28 54 |
21 | 24 54 |
22 | 24 54 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 15 45 |
6 | 14 40 |
7 | 10 40 |
8 | 10 40 |
9 | 12S 42S |
10 | 14S 45S |
11 | 15S 45S |
12 | 15S 45S |
13 | 15S 45S |
14 | 15S 45S |
15 | 15S 45S |
16 | 15S 45S |
17 | 15S 45S |
18 | 13S 42S |
19 | 12S 42S |
20 | 12S 42 |
21 | 12 42 |
22 | 17 52 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 14 40 |
7 | 10 40 |
8 | 10 40 |
9 | 12S 42S |
10 | 14S 45S |
11 | 15S 45S |
12 | 15S 45S |
13 | 15S 45S |
14 | 15S 45S |
15 | 15S 45S |
16 | 15S 45S |
17 | 15S 45S |
18 | 13S 42S |
19 | 12S 42S |
20 | 12S 42 |
21 | 12 42 |
22 | 17 52 |
23 | - |
BORANTA - Naramowicka - al. Praw Kobiet - Łużycka - Stoińskiego - Wiechowicza - Szeligowskiego - Szymanowskiego - Stróżyńskiego - Mateckiego - Obornicka - Szarych Szeregów - Kosowska - Zakopiańska - Biskupińska - STARY STRZESZYN
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl