Przystanek: Kowalewicka Wiadukt (KOWI03)
Kierunek: Konarzewo/Pętla
Przystanki
- A Strefa
- Górczyn PKM
- Bojanowska
- Ostatnia
- Kowalewicka Wiadukt n/ż
- Sycowska Centrum Handlowe
- B Strefa
- Komorniki/Magazynowa n/ż
- Komorniki/Nowa n/ż
- Komorniki/Centrum
- Komorniki/Jeziorna n/ż
- Szreniawa/Dworcowa n/ż
- Rosnowo/ n/ż
- Chomęcice/Wspólna n/ż
- Chomęcice/Jesionowa n/ż
- Chomęcice/Środkowa
- Chomęcice/Szkoła n/ż
- Konarzewo/S5 n/ż
- Konarzewo/Os. 25-lecia n/ż
- Konarzewo/Pętla
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 12A 43A |
6 | 23 53 |
7 | 43 |
8 | - |
9 | - |
10 | 13A |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | 53P |
15 | - |
16 | 08B |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 17A |
6 | - |
7 | 03A |
8 | 33A |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | 28A |
13 | - |
14 | 13A |
15 | - |
16 | 38A |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | 02A |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | 42A |
6 | - |
7 | - |
8 | 32 |
9 | - |
10 | - |
11 | 38A |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | 42 |
19 | - |
20 | - |
21 | 27 |
22 | - |
23 | - |
GÓRCZYN PKM - Zgoda - Głogowska - Komorniki/Poznańska - Szreniawa/Sadowa - Rosnowo/Sadowa - Chomęcice/Poznańska - Konarzewo/Poznańska - KONARZEWO PĘTLA
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Sycowska Centrum Handlowe
B - Kurs z wjazdem na przystanki: Sycowska Centrum Handlowe i Szreniawa/PKM
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Szreniawa/PKM
Operator: Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki sp. z o.o., tel. 61 810 81 71, http://www.pukkomorniki.pl