Przystanek: Pl. Ratajskiego (PLRA42)
Kierunek: Unii Lubelskiej
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 56 |
5 | 14 26 41 56 |
6 | 11 26 41 56 |
7 | 11 26 41 56 |
8 | 11 26 41 56 |
9 | 11 26 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 26 41 56 |
14 | 11 26 41 56 |
15 | 11 26 41 56 |
16 | 11 26 41 56 |
17 | 11 26 41 56 |
18 | 11 26 43 48G |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 52G |
23 | 12G |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 04 23 43 |
6 | 03 23 43 |
7 | 03 23 43 |
8 | 03 23 43 |
9 | 03 23 43 |
10 | 03 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 52G |
23 | 12G |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 26 56 |
7 | 26 56 |
8 | 26 56 |
9 | 26 56 |
10 | 23 43 |
11 | 03 23 43 |
12 | 03 23 43 |
13 | 03 23 43 |
14 | 03 23 43 |
15 | 03 23 43 |
16 | 03 23 43 |
17 | 03 23 43 |
18 | 03 23 43 |
19 | 03 23 43 |
20 | 03 23 43 |
21 | 03 23 43 |
22 | 03 23 43 52G |
23 | 12G |
PL. WIELKOPOLSKI - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Hetmańska - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Wierzbięcice, Rynek Wildecki, Pam iątkowa
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
c - kursuje od wtorku do czwartku
p - kurs tylko w piątek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl