Przystanek: Gwarna (GWAR71)
Kierunek: Unii Lubelskiej
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 58 |
5 | 16 28 43 58 |
6 | 13 28 43 58 |
7 | 13 28 43 58 |
8 | 13 28 43 58 |
9 | 13 28 43 58 |
10 | 13 28 43 58 |
11 | 13 28 43 58 |
12 | 13 28 43 58 |
13 | 13 28 43 58 |
14 | 13 28 43 58 |
15 | 13 28 43 58 |
16 | 13 28 43 58 |
17 | 13 28 43 58 |
18 | 13 28 45 50G |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45 54G |
23 | 14G |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 06 25 45 |
6 | 05 25 45 |
7 | 05 25 45 |
8 | 05 25 45 |
9 | 05 25 45 |
10 | 05 25 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45 54G |
23 | 14G |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 28 58 |
7 | 28 58 |
8 | 28 58 |
9 | 28 58 |
10 | 25 45 |
11 | 05 25 45 |
12 | 05 25 45 |
13 | 05 25 45 |
14 | 05 25 45 |
15 | 05 25 45 |
16 | 05 25 45 |
17 | 05 25 45 |
18 | 05 25 45 |
19 | 05 25 45 |
20 | 05 25 45 |
21 | 05 25 45 |
22 | 05 25 45 54G |
23 | 14G |
PL. WIELKOPOLSKI - pl. Wielkopolski - pl. Ratajskiego - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Zamenhofa - Hetmańska - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Wierzbięcice, Rynek Wildecki, Pam iątkowa
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
c - kursuje od wtorku do czwartku
p - kurs tylko w piątek
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl