Przystanek: Lutycka Szpital (LUSZ41)
Kierunek: Piątkowska
Przystanki
- A Strefa
- Unii Lubelskiej
- Tadeuszak
- Rondo Żegrze
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Hetmańska Wiadukt
- Rolna
- Traugutta
- Kolejowa
- Głogowska/Hetmańska
- Głogowska/Hetmańska
- Rynek Łazarski
- Park Wilsona
- Dworzec Zachodni
- Most Dworcowy
- Rondo Kaponiera
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Klin
- Nad Wierzbakiem
- Sołacz
- Uniwersytet Przyrodniczy
- Bonin
- Św. Leonarda
- Os. Winiary
- Lutycka Szpital
- Piątkowska
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 46 |
5 | 04 24 44 |
6 | 04 24 44 |
7 | 04 24 44 |
8 | 04 24 44 |
9 | 04 24 44 |
10 | 04 24 44 |
11 | 04 24 44 |
12 | 04 24 44 |
13 | 04 24 44 |
14 | 04 24 44 |
15 | 04 24 44 |
16 | 04 24 44 |
17 | 04 24 44 |
18 | 04 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04 |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 04 31 51 |
7 | 21 51 |
8 | 21 51 |
9 | 21 51 |
10 | 21 51 |
11 | 24 44 |
12 | 04 24 44 |
13 | 04 24 44 |
14 | 04 24 44 |
15 | 04 24 44 |
16 | 04 24 44 |
17 | 04 24 44 |
18 | 04 24 44 |
19 | 04 24 44 |
20 | 04 24 44 |
21 | 04 24 44 |
22 | 04 24 44 |
23 | 04 |
UNII LUBELSKIEJ - Hetmańska - Głogowska - Roosevelta - Pułaskiego - al. Wielkopolska - Małopolska - Wołyńska - Winiarska - os. Winiary - Witosa - Bronowa - PIĄTKOWSKA
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Starołęka
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl