Przystanek: Górczyn PKM (GORC41)
Kierunek: Górczyn PKM
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 45 56 |
5 | 00 06 10 19 25 34 40 49 55 |
6 | 04 10 19 25 34 37 40 49 55 |
7 | 04 10 14 19 25 34 40 49 55 |
8 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
9 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
10 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
11 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
12 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
13 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
14 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
15 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
16 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
17 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
18 | 04 10 19 25 34 40 49 55 |
19 | 05 14 24 33 44 53 |
20 | 04 13 24 33 44 53 |
21 | 04 13 24 30c 33 44 53 |
22 | 04 13 24 33 44 53 |
23 | 04 14 |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
OS. SOBIESKIEGO - Trasa PST - Głogowska - GÓRCZYN PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Ron do Starołęka, Os. Czecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
c - kursuje od wtorku do czwartku
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl