Przystanek: Os. Sobieskiego (SOB41)
Kierunek: Os. Sobieskiego
Przystanki
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 44 52 57 |
5 | 07 12 20 27 35 42 50 57 |
6 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
7 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
8 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
9 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
10 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
11 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
12 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
13 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
14 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
15 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
16 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
17 | 05 12 20 27 35 42 50 57 |
18 | 05 12 20 27 35 42 51 |
19 | 02 10 20 29 40 49 |
20 | 00 09 20 29 40 49 |
21 | 00 09 20 29 40 49 |
22 | 00 09 20 29 40 49 |
23 | 00 09 |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
GÓRCZYN PKM - Trasa PST - OS. SOBIESKIEGO
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Głogowska/Hetmańska, Traugutta, Ron do Starołęka, Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
w - kursuje od wtorku do piątku
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl