Przystanek: Poznań Główny (POGL74)
Kierunek: Os. Wichrowe Wzgórze
Przystanki
- A Strefa
- Os. Dębina
- Azaliowa
- Łozowa
- Malinowa n/ż
- Dolna Wilda n/ż
- Piastowska n/ż
- Tokarska n/ż
- IPN
- Rolna
- Pamiątkowa
- Robocza
- ZNTK
- Bergera
- Niedziałkowskiego
- Poznań Główny
- Poznań Główny
- Uniwersytet Ekonomiczny
- Zamek
- Urząd Wojewódzki
- Urząd Marszałkowski
- Armii Poznań n/ż
- Słowiańska
- Księcia Mieszka I
- Wyłom
- Os. Zwycięstwa
- Połabska
- Rondo Solidarności
- Os. Kosmonautów
- Os. Wichrowe Wzgórze
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 24 44 57 |
6 | 12 27 42 57 |
7 | 12 27 42 57 |
8 | 12 27 42 57 |
9 | 12 27 42 57 |
10 | 12 27 42 57 |
11 | 12 27 42 57 |
12 | 12 27 42 57 |
13 | 12 27 42 57 |
14 | 12 27 43 58 |
15 | 13 28 43 58 |
16 | 13 28 43 58 |
17 | 13 28 43 58 |
18 | 12 37 57 |
19 | 17 35 55 |
20 | 15 33 52 |
21 | 12 32 41U 52 |
22 | 12 32 45U |
23 | 05U |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | 34 56 |
6 | 16 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 57 |
12 | 16 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 11 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 33 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 45 |
23 | 05U |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 15 36 56 |
7 | 16 36 56 |
8 | 16 36 56 |
9 | 16 36 56 |
10 | 17 37 57 |
11 | 17 37 52 |
12 | 13 32 52 |
13 | 12 32 52 |
14 | 12 32 52 |
15 | 12 32 52 |
16 | 12 32 52 |
17 | 12 32 52 |
18 | 11 34 54 |
19 | 14 34 54 |
20 | 14 33 52 |
21 | 12 32 52 |
22 | 12 32 45U |
23 | 05U |
OS. DĘBINA - Łozowa - Czechosłowacka - Dolna Wilda - Rolna - 28 Czerwca 1956 r. - Robocza - Przemysłowa - al. Króla Przemysła II - Towarowa - Składowa - al. Niepodległości - Księcia Mieszka I - Aleje Solidarności - Murawa - OS. WICHROWE WZGÓRZE
U - kurs skrócony do przystanku: Urząd Wojewódzki
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl