Przystanek: Piaśnicka/Kurlandzka (PK42)
Kierunek: Ogrody
Przystanki
- A Strefa
- Franowo
- Szwajcarska
- Szwedzka
- Piaśnicka/Kurlandzka
- Piaśnicka Rynek
- Os. Lecha
- Os. Tysiąclecia
- Łacina
- Polanka
- Kórnicka
- Kórnicka
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Serafitek
- AWF
- Półwiejska
- Wierzbięcice
- Poznań Główny
- Uniwersytet Ekonomiczny
- Rondo Kaponiera
- Rondo Kaponiera
- Most Teatralny
- Rynek Jeżycki
- Polna
- Żeromskiego
- Ogrody
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 21 41 56 |
5 | 10 23 38 53 |
6 | 08 23 38 53 |
7 | 08 23 38 53 |
8 | 08 23 38 53 |
9 | 08 23 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 23 38 53 |
13 | 08 23 38 53 |
14 | 08 23 38 53 |
15 | 08 23 38 53 |
16 | 08 23 38 53 |
17 | 08 23 38 53 |
18 | 08 23 38 51 |
19 | 07 18H 27 47 |
20 | 07 27 47 |
21 | 07 27 47 |
22 | 07 27 50G |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
FRANOWO - Piaśnicka - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Jana Pawła II - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Roosevelta - Dąbrowskiego - OGRODY
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamią tkowa
H - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Bałtyk, Rondo No waka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl