Przystanek: Arciszewskiego (ARCI42)
Kierunek: Ogrody
Przystanki
- A Strefa
- Franowo
- Szwajcarska
- Szwedzka
- Piaśnicka/Kurlandzka
- Piaśnicka Rynek
- Os. Lecha
- Os. Tysiąclecia
- Łacina
- Polanka
- Kórnicka
- Kórnicka
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Serafitek
- AWF
- Półwiejska
- Wierzbięcice
- Poznań Główny
- Uniwersytet Ekonomiczny
- Rondo Kaponiera
- Rondo Kaponiera
- Most Teatralny
- Rynek Jeżycki
- Polna
- Żeromskiego
- Ogrody
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | 51H |
20 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
FRANOWO - Piaśnicka - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Jana Pawła II - Krzywoustego - Królowej Jadwigi - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Roosevelta - Dąbrowskiego - OGRODY
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Półwiejska, Rynek Wildecki, Pamią tkowa
H - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Kaponiera, Bałtyk, Rondo No waka-Jeziorańskiego
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl