Przystanek: Os. Tysiąclecia (OSTY41)
Kierunek: Franowo
Przystanki
- A Strefa
- Ogrody
- Żeromskiego
- Polna
- Rynek Jeżycki
- Most Teatralny
- Rondo Kaponiera
- Rondo Kaponiera
- Uniwersytet Ekonomiczny
- Poznań Główny
- Wierzbięcice
- Półwiejska
- AWF
- Serafitek
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Kórnicka
- Kórnicka
- Polanka
- Łacina
- Os. Tysiąclecia
- Os. Lecha
- Piaśnicka Rynek
- Piaśnicka/Kurlandzka
- Szwedzka
- Szwajcarska
- Franowo
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 08 23 38 53 |
6 | 08 23 38 53 |
7 | 08 23 38 53 |
8 | 08 23 38 53 |
9 | 08 23 38 53 |
10 | 08 23 38 53 |
11 | 08 23 38 53 |
12 | 08 23 38 53 |
13 | 08 23 38 53 |
14 | 08 23 38 53 |
15 | 08 23 38 53 |
16 | 08 23 38 53 |
17 | 08 23 38 53 |
18 | 08 23 38 53 |
19 | 08 22 37 57 |
20 | 17 37 57 |
21 | 17 37 57 |
22 | 17 37 57 |
23 | 29 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
OGRODY - Roosevelta - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Królowej Jadwigi - Krzywoustego - Jana Pawła II - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Piaśnicka - Szwajcarska - FRANOWO
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Wierzbięcice, Rynek Wildecki, Pam iątkowa
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl