Przystanek: Rondo Kaponiera (RKAP72)
Kierunek: Błażeja
Przystanki
- A Strefa
- Unii Lubelskiej
- Tadeuszak
- Rondo Żegrze
- Żegrze I
- Żegrze II
- Żegrze III
- Os. Czecha
- Os. Lecha
- Os. Tysiąclecia
- Łacina
- Polanka
- Kórnicka
- Kórnicka
- Politechnika
- Most Św. Rocha
- Pl. Bernardyński
- Wrocławska
- Aleje Marcinkowskiego
- 27 Grudnia
- Fredry
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Armii Poznań
- Żniwna
- Pasieka
- Kmieca
- Przełajowa
- Wilczak
- Serbska
- Włodarska
- Lechicka/Naramowicka
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Jasna Rola
- Błażeja
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 31 |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | 59 |
13 | 15 |
14 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Żegrze, Rondo Starołęka, Tr augutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl