Przystanek: Pasieka (PASI41)
Kierunek: Błażeja
Przystanki
- A Strefa
- Unii Lubelskiej
- Tadeuszak
- Rondo Żegrze
- Żegrze I
- Żegrze II
- Żegrze III
- Os. Czecha
- Os. Lecha
- Os. Tysiąclecia
- Łacina
- Polanka
- Kórnicka
- Kórnicka
- Politechnika
- Most Św. Rocha
- Pl. Bernardyński
- Wrocławska
- Aleje Marcinkowskiego
- 27 Grudnia
- Fredry
- Most Teatralny
- Poznańska
- Wielkopolska
- Armii Poznań
- Żniwna
- Pasieka
- Kmieca
- Przełajowa
- Wilczak
- Serbska
- Włodarska
- Lechicka/Naramowicka
- Naramowice
- Os. Łokietka
- Jasna Rola
- Błażeja
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 32W 39 51 |
5 | 04 18 32 47 56 |
6 | 01 16 23 31 41 51 |
7 | 01 11 21 31 41 51 |
8 | 01 11 21 31 41 51 |
9 | 01 11 21 31 46 |
10 | 01 16 31 46 |
11 | 01 16 31 46 |
12 | 01 16 31 46 |
13 | 01 07 16 23 31 41 51 |
14 | 01 11 21 31 41 51 |
15 | 01 11 21 31 41 51 |
16 | 01 11 21 31 41 51 |
17 | 01 11 21 31 41 51 |
18 | 01 11 21 31 41 51 |
19 | 01 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 33 51 |
5 | 11 31 51 |
6 | 11 31 51 |
7 | 11 31 51 |
8 | 11 31 51 |
9 | 11 31 51 |
10 | 11 31 51 |
11 | 11 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | 43W |
6 | 04 29 59 |
7 | 29 59 |
8 | 29 59 |
9 | 29 59 |
10 | 29 50 |
11 | 10 31 51 |
12 | 11 31 51 |
13 | 11 31 51 |
14 | 11 31 51 |
15 | 11 31 51 |
16 | 11 31 51 |
17 | 11 31 51 |
18 | 11 31 51 |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 51 |
23 | - |
UNII LUBELSKIEJ - Unii Lubelskiej - Żegrze - Chartowo - Trasa Kórnicka - Warczygłowy - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Fredry - Roosevelta - Pułaskiego - Winogrady - Przełajowa - Naramowicka - al. Praw Kobiet - BŁAŻEJA
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Os. Czecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Żegrze, Rondo Starołęka, Tr augutta
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
W - kurs skrócony do przystanku: Włodarska
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl