Przystanek: Jasna Rola (JROL42)
Kierunek: Unii Lubelskiej
Przystanki
- A Strefa
- Błażeja
- Jasna Rola
- Os. Łokietka
- Naramowice
- Lechicka/Naramowicka
- Włodarska
- Serbska
- Wilczak
- Przełajowa
- Kmieca
- Pasieka
- Żniwna
- Armii Poznań
- Wielkopolska
- Poznańska
- Most Teatralny
- Rondo Kaponiera
- Rondo Kaponiera
- Zamek
- Ratajczaka
- Aleje Marcinkowskiego
- Wrocławska
- Pl. Bernardyński
- Most Św. Rocha
- Politechnika
- Kórnicka
- Polanka
- Łacina
- Os. Tysiąclecia
- Os. Lecha
- Os. Czecha
- Żegrze III
- Żegrze II
- Żegrze I
- Rondo Żegrze
- Tadeuszak
- Unii Lubelskiej
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 48 |
5 | 02 16 30 45 |
6 | 00 15 30 45 |
7 | 00 15 30 45 |
8 | 00 15 30 45 |
9 | 00 15 30 45 |
10 | 00 15 30 45 |
11 | 00 15 30 45 |
12 | 00 15 30 45 |
13 | 00 15 30 45 |
14 | 00 15 30 45 |
15 | 00 15 30 45 |
16 | 00 15 30 45 |
17 | 00 15 30 45 |
18 | 00 15 31 51 58F |
19 | 11 31 51 |
20 | 11 31 51 |
21 | 11 31 51 |
22 | 11 31 47F |
23 | 12F |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
BŁAŻEJA - Naramowicka - Przełajowa - Winogrady - Pułaskiego - Roosevelta - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Warczygłowy - Trasa Kórnicka - Chartowo - Żegrze - Unii Lubelskiej - UNII LUBELSKIEJ
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl