Przystanek: Pamiątkowa (PAMI71)
Kierunek: Górczyn PKM
Przystanki
- A Strefa
- Zawady
- Rondo Śródka
- Baraniaka
- Kórnicka
- Politechnika
- Most Św. Rocha
- Pl. Bernardyński
- Wrocławska
- Aleje Marcinkowskiego
- 27 Grudnia
- Gwarna
- Zamek
- Uniwersytet Ekonomiczny
- Poznań Główny
- Wierzbięcice
- Św. Czesława
- Rynek Wildecki
- Kosińskiego
- Pamiątkowa
- Kolejowa
- Głogowska/Hetmańska
- Krauthofera
- Sielska
- Górczyn PKM
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 23 37 52 |
6 | 07 22 37 52 |
7 | 07 22 37 52 |
8 | 07 22 37 52 |
9 | 07 22 37 52 |
10 | 07 22 37 52 |
11 | 07 22 37 52 |
12 | 07 22 37 52 |
13 | 07 22 37 52 |
14 | 07 22 37 52 |
15 | 07 22 37 52 |
16 | 07 22 37 52 |
17 | 07 22 37 52 |
18 | 07 22 37 58 |
19 | 18 38 58 |
20 | 18 38 58 |
21 | 18 38 58 |
22 | 18 38 58 |
23 | 08 27 |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
ZAWADY - Podwale - Jana Pawła II - Kórnicka - Mostowa - pl. Bernardyński - Podgórna - Aleje Marcinkowskiego - 27 Grudnia - Gwarna - Święty Marcin - Towarowa - Matyi - Wierzbięcice - 28 Czerwca 1956 r. - Hetmańska - Głogowska - GÓRCZYN PKM
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Kórnicka, Os. Lecha
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl