Przystanek: Głogowska/Hetmańska (GLHE44)
Kierunek: Zawady
Przystanki
- A Strefa
- Górczyn PKM
- Sielska
- Krauthofera
- Głogowska/Hetmańska
- Kolejowa
- Traugutta
- Pamiątkowa
- Kosińskiego
- Rynek Wildecki
- Św. Czesława
- Wierzbięcice
- Poznań Główny
- Uniwersytet Ekonomiczny
- Zamek
- Ratajczaka
- Aleje Marcinkowskiego
- Wrocławska
- Pl. Bernardyński
- Most Św. Rocha
- Politechnika
- Kórnicka
- Baraniaka
- Rondo Śródka
- Rondo Śródka
- Zawady
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 50 58 |
5 | 12 27 41 56 |
6 | 11 26 41 56 |
7 | 11 26 41 56 |
8 | 11 26 41 56 |
9 | 11 26 41 56 |
10 | 11 26 41 56 |
11 | 11 26 41 56 |
12 | 11 26 41 56 |
13 | 11 26 41 56 |
14 | 11 26 41 56 |
15 | 11 26 41 56 |
16 | 11 26 41 56 |
17 | 11 26 41 56 |
18 | 11 26 50 |
19 | 10 30 50 |
20 | 10 30 50 |
21 | 10 30 50 |
22 | 10 30 |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | - |
12 | - |
13 | - |
14 | - |
15 | - |
16 | - |
17 | - |
18 | - |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
GÓRCZYN PKM - Hetmańska - 28 Czerwca 1956 r. - Wierzbięcice - Matyi - Towarowa - Święty Marcin - Aleje Marcinkowskiego - Podgórna - pl. Bernardyński - Mostowa - Kórnicka - Jana Pawła II - Podwale - ZAWADY
G - zjazd do zajezdni Głogowska
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl