Przystanek: Kórnik/Reja (KDREJ01)
Kierunek: Błażejewo/Os. Przylesie
Przystanki
- A Strefa
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Os. Jagiellońskie n/ż
- Os. Lecha I
- Świątniczki n/ż
- B Strefa
- Koninko/Węzeł
- Koninko/Magazynowa n/ż
- Gądki/Węzeł
- Robakowo/Węzeł
- C Strefa
- Skrzynki/Jeziorna n/ż
- Kórnik/Reja
- Kórnik/Poprzeczna n/ż
- Kórnik/Pl. Niepodległości
- Kórnik/Prowent n/ż
- Kórnik/Bnin Armii Krajowej n/ż
- Kórnik/Bnin Rynek
- Kórnik/Bnin Witosa n/ż
- Kórnik/Bnin Osiedle
- Błażejewo/Os. Przylesie
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 22 |
7 | 48 |
8 | 07B 37 |
9 | 12B |
10 | 42B |
11 | - |
12 | - |
13 | 22Z |
14 | - |
15 | 04 |
16 | 04 |
17 | 19 49B |
18 | 57B |
19 | - |
20 | 17B 51B |
21 | 38M 58 |
22 | - |
23 | 39B |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | 31 |
7 | - |
8 | 46 |
9 | - |
10 | - |
11 | 17B |
12 | - |
13 | 32B |
14 | 32B |
15 | - |
16 | 32 |
17 | 32B |
18 | - |
19 | 31 |
20 | 31 |
21 | - |
22 | 29B |
23 | 39B |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 31 |
8 | 46 |
9 | - |
10 | - |
11 | 17B |
12 | - |
13 | 32B |
14 | 32B |
15 | - |
16 | 32 |
17 | 32B |
18 | - |
19 | 31 |
20 | 31 |
21 | - |
22 | 29B |
23 | 39B |
RONDO RATAJE - Jana Pawła II - Krzywoustego - Koninko/Gutenberga - Koninko/Magazynowa - Gądki/Poznańska - Robakowo/Poznańska - Skrzynki/Poznańska - Kórnik/Poznańska - Kórnik/pl. Niepodległości - Kórnik/Zamkowa - Kórnik/Armii Krajowej - Kórnik/Śremska - KÓRNIK BNIN OSIEDLE
B - Kurs wydłużony do pętli: Błażejewo/Os. Przylesie
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
Z - Kurs z wjazdem na: Robakowo/Żernicka Magazyny i Kórnik: ulica Parkowa
Operator: Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe KOMBUS Sp. z o.o., tel. 61 898 06 66, http://www.kombus.com.pl