Przystanek: Os. Lecha I (LI02)
Kierunek: Rondo Rataje
Przystanki
- C Strefa
- Błażejewo/Os. Przylesie
- Kórnik/Bnin Osiedle
- Kórnik/Bnin Witosa n/ż
- Kórnik/Bnin Rynek
- Kórnik/Bnin Armii Krajowej n/ż
- Kórnik/Prowent n/ż
- Kórnik/Pl. Niepodległości
- Kórnik/Poprzeczna n/ż
- Kórnik/Reja
- Skrzynki/Jeziorna n/ż
- B Strefa
- Robakowo/Węzeł
- Gądki/Węzeł
- A Strefa
- Świątniczki n/ż
- Os. Lecha I n/ż
- Os. Jagiellońskie n/ż
- Rondo Rataje
Dni robocze | |
---|---|
3 | - |
4 | 32 |
5 | - |
6 | 40S |
7 | 24 |
8 | - |
9 | 21 |
10 | 20 |
11 | - |
12 | 24K |
13 | - |
14 | 08 50 |
15 | 51 |
16 | 53K |
17 | - |
18 | 10P |
19 | - |
20 | - |
21 | - |
22 | - |
23 | 03M |
Soboty | |
---|---|
3 | - |
4 | 25 |
5 | 17 |
6 | 20 |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | 06 |
11 | - |
12 | 22 |
13 | 22 |
14 | - |
15 | 22 |
16 | 22 |
17 | - |
18 | 21 |
19 | 20 |
20 | - |
21 | 19 |
22 | - |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
3 | - |
4 | 25 |
5 | - |
6 | 20 |
7 | - |
8 | 51 |
9 | - |
10 | 06 |
11 | - |
12 | 22 |
13 | 22 |
14 | - |
15 | 22 |
16 | 22 |
17 | - |
18 | 21 |
19 | 20 |
20 | - |
21 | 19 |
22 | - |
23 | - |
KÓRNIK BNIN OSIEDLE - Kórnik/Rynek - Kórnik/Armii Krajowej - Kórnik/Zamkowa - Kórnik/pl. Niepodległości - Kórnik/Poznańska - Skrzynki/Poznańska - Robakowo/Poznańska - Gądki/Poznańska - Krzywoustego - RONDO RATAJE
K - Kurs z wjazdem na przystanek: Koninko/Węzeł
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej
Operator: Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe KOMBUS Sp. z o.o., tel. 61 898 06 66, http://www.kombus.com.pl