Przystanek: Os. Lecha I (LI02)
Kierunek: Rondo Rataje
Przystanki
- D Strefa
- Zaniemyśl/Kościół
- Zaniemyśl/Rynek
- Łękno/ n/ż
- Jeziory Małe/ n/ż
- Jeziory Wielkie/Doliwiec Leśny n/ż
- Jeziory Wielkie/
- Jeziory Wielkie/Wieś n/ż
- C Strefa
- Błażejewko/Pętla
- Błażejewko/Działkowa n/ż
- Błażejewo/Mikołajczyka II n/ż
- Błażejewo/Mikołajczyka I n/ż
- Kórnik/Bnin Wierzbowa n/ż
- Kórnik/Bnin Błażejewska n/ż
- Kórnik/Bnin Witosa n/ż
- Kórnik/Bnin Osiedle
- Kórnik/Bnin Witosa n/ż
- Kórnik/Bnin Rynek
- Kórnik/Bnin Armii Krajowej n/ż
- Kórnik/Prowent n/ż
- Kórnik/Pl. Niepodległości
- Kórnik/Poprzeczna n/ż
- Kórnik/Reja
- Skrzynki/Jeziorna n/ż
- B Strefa
- Robakowo/Węzeł
- Gądki/Węzeł
- A Strefa
- Świątniczki n/ż
- Os. Lecha I n/ż
- Os. Jagiellońskie n/ż
- Rondo Rataje
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | 02K 56M |
6 | 22 |
7 | 04PS 45K |
8 | 58 |
9 | - |
10 | - |
11 | 20 |
12 | - |
13 | 12K |
14 | 37W |
15 | 43W |
16 | 31M |
17 | 23 |
18 | 52 |
19 | - |
20 | 02 |
21 | 30M |
22 | - |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 24K |
8 | - |
9 | 07K |
10 | - |
11 | 38 |
12 | - |
13 | - |
14 | 25 |
15 | - |
16 | - |
17 | 27K |
18 | - |
19 | - |
20 | 22 |
21 | - |
22 | 58 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | 24K |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | 33 |
12 | - |
13 | - |
14 | 25 |
15 | - |
16 | - |
17 | 27K |
18 | - |
19 | - |
20 | 22 |
21 | - |
22 | 58 |
23 | - |
ZANIEMYŚL KOŚCIÓŁ - Zaniemyśl/Poznańska - Łękno/Kórnicka - Jeziory Małe/Kórnicka - Jeziory Wielkie/Kórnicka - Jeziory Wielkie/Sportowa - Błażejewko/Sportowa - Błażejewko/Zaniemyska - Błażejewo/Zaniemyska - Kórnik/Błażejewska - Kórnik/Śremska - Kórnik/Rynek - Kórnik/Armii Krajowej - Kórnik/Zamkowa - Kórnik/pl. Niepodległości - Kórnik/Poznańska - Skrzynki/Poznańska - Robakowo/Poznańska - Gądki/Poznańska - Krzywoustego - RONDO RATAJE
K - Kurs z wjazdem na przystanek: Koninko/Węzeł
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
O - Kurs skrócony do pętli: Kórnik/Bnin Osiedle
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
S - Kurs wykonywany tylko w dni nauki szkolnej
W - Kurs z wjazdem na przystanki: Robakowo/Żernicka Magazyny i Koninko/Węzeł
Operator: Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe KOMBUS Sp. z o.o., tel. 61 898 06 66, http://www.kombus.com.pl