Przystanek: Kórnik/Bnin Błażejewska (KDBLA01)
Kierunek: Rondo Rataje
Przystanki
- D Strefa
- Zaniemyśl/Kościół
- Zaniemyśl/Rynek
- Łękno/ n/ż
- Jeziory Małe/ n/ż
- Jeziory Wielkie/Doliwiec Leśny n/ż
- Jeziory Wielkie/
- Jeziory Wielkie/Wieś n/ż
- C Strefa
- Błażejewko/Pętla
- Błażejewko/Działkowa n/ż
- Błażejewo/Mikołajczyka II n/ż
- Błażejewo/Mikołajczyka I n/ż
- Kórnik/Bnin Wierzbowa n/ż
- Kórnik/Bnin Błażejewska n/ż
- Kórnik/Bnin Witosa n/ż
- Kórnik/Bnin Osiedle
- Kórnik/Bnin Witosa n/ż
- Kórnik/Bnin Rynek
- Kórnik/Bnin Armii Krajowej n/ż
- Kórnik/Prowent n/ż
- Kórnik/Pl. Niepodległości
- Kórnik/Poprzeczna n/ż
- Kórnik/Reja
- Skrzynki/Jeziorna n/ż
- B Strefa
- Robakowo/Węzeł
- Gądki/Węzeł
- A Strefa
- Świątniczki n/ż
- Os. Lecha I
- Os. Jagiellońskie n/ż
- Rondo Rataje
Dni robocze | |
---|---|
0 | 08O |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | 33K |
5 | 17M 51 |
6 | 21P |
7 | 09K |
8 | 24 |
9 | - |
10 | 49 |
11 | - |
12 | 37K |
13 | 52W |
14 | - |
15 | 00W 50M |
16 | 52 |
17 | - |
18 | 21 |
19 | 31 |
20 | 51M |
21 | - |
22 | - |
23 | - |
Soboty | |
---|---|
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 51K |
7 | - |
8 | 34K |
9 | - |
10 | - |
11 | 05 |
12 | - |
13 | 52 |
14 | - |
15 | - |
16 | 52K |
17 | - |
18 | - |
19 | 51 |
20 | - |
21 | - |
22 | 29 |
23 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
0 | - |
1 | - |
2 | - |
3 | - |
4 | - |
5 | - |
6 | 51K |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
11 | 00 |
12 | - |
13 | 52 |
14 | - |
15 | - |
16 | 52K |
17 | - |
18 | - |
19 | 51 |
20 | - |
21 | - |
22 | 29 |
23 | - |
ZANIEMYŚL KOŚCIÓŁ - Zaniemyśl/Poznańska - Łękno/Kórnicka - Jeziory Małe/Kórnicka - Jeziory Wielkie/Kórnicka - Jeziory Wielkie/Sportowa - Błażejewko/Sportowa - Błażejewko/Zaniemyska - Błażejewo/Zaniemyska - Kórnik/Błażejewska - Kórnik/Śremska - Kórnik/Rynek - Kórnik/Armii Krajowej - Kórnik/Zamkowa - Kórnik/pl. Niepodległości - Kórnik/Poznańska - Skrzynki/Poznańska - Robakowo/Poznańska - Gądki/Poznańska - Krzywoustego - RONDO RATAJE
K - Kurs z wjazdem na przystanek: Koninko/Węzeł
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
O - Kurs skrócony do pętli: Kórnik/Bnin Osiedle
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
W - Kurs z wjazdem na przystanki: Robakowo/Żernicka Magazyny i Koninko/Węzeł
Operator: Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe KOMBUS Sp. z o.o., tel. 61 898 06 66, http://www.kombus.com.pl