Przystanek: Św. Michała (SWMI42)
Kierunek: Ogrody
Przystanki
- A Strefa
- Połabska
- Rondo Solidarności
- Os. Pod Lipami
- Murawa
- Pasieka
- Żniwna
- Armii Poznań
- Wielkopolska
- Poznańska
- Most Teatralny
- Fredry
- Pl. Ratajskiego
- Pl. Wielkopolski
- Małe Garbary
- Katedra
- Rondo Śródka
- Rondo Śródka
- Baraniaka
- Kórnicka
- Rondo Rataje
- Rondo Rataje
- Wioślarska
- Os. Piastowskie
- Os. Rzeczypospolitej
- Rondo Starołęka
- Rondo Starołęka
- Hetmańska Wiadukt
- Rolna
- Traugutta
- Kolejowa
- Głogowska/Hetmańska
- Głogowska/Hetmańska
- Rynek Łazarski
- Park Wilsona
- Dworzec Zachodni
- Most Dworcowy
- Bałtyk
- Matejki
- Wojskowa
- Rondo Nowaka-Jeziorańskiego
- Bukowska
- Żeromskiego
- Ogrody
Dni robocze | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
Soboty | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | - |
10 | - |
Niedziele i święta | |
---|---|
4 | - |
5 | - |
6 | - |
7 | - |
8 | - |
9 | 55 |
10 | - |
POŁABSKA - Aleje Solidarności - Murawa - Winogrady - Pułaskiego - Fredry - pl. Ratajskiego - pl. Wielkopolski - Małe Garbary - Wyszyńskiego - Jana Pawła II - Zamenhofa - Hetmańska - Głogowska - Roosevelta - Bukowska - Grunwaldzka - Przybyszewskiego - Dąbrowskiego - OGRODY
F - zjazd do zajezdni Franowo przez przystanek: Rondo Śródka, Kórnicka, Os. Lecha
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Rondo Śródka, Ron do Starołęka
H - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Most Teatralny, Dworzec Zachodni
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
S - zjazd do zajezdni Forteczna (Starołęka PKM) przez przystanek: Rondo Śródka, Ron do Rataje, Rondo Starołęka
Operator: Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. w Poznaniu, tel. 61 646 33 44, http://www.mpk.poznan.pl